Archív aktualit

21. 7. 2017

Sobotní řádění s žabákem Coqui v Termálech Losiny

V sobotu 29. července Vás čeká další skvělý den plný rozzářených dětských úsměvů a dobrodružství s žabákem Coqui. Všechny děti si užijí pestrou zábavu, zatímco rodiče mohou odpočívat v relaxačních zónách.


17. 7. 2017

Dětské řádění s Algidou v srdci Jeseníků

Termální park v srdci Jeseníků odstartuje 22. července od 11.00 hodin další skvělou akci pro děti i dospělé. Těšit se můžete na 9 termálních bazénů, vodní atrakce, bohatý animační program pro děti a cvičení pro dospělé.


11. 7. 2017

Masáž na čerstvém vzduchu přináší blahodárnou relaxaci

Milujete jávské masáže? Nemusíte jezdit až do Asie na indonéský ostrov Jáva, odkud tyto masáže pocházejí, stačí navštívit termální park TERMÁLY LOSINY, kde jsme pro naše hosty připravili Jávské masáže pod širým nebem, na naší...


14. 6. 2017

Animační programy, dětské hřiště, cvičení ve vodě. Každý den v Termálech Losiny.

Léto je tady co nevidět a my máme pro Vás připraven pestrý program na prázdniny! Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě


1. 6. 2017

V horkých letních dnech se zde v pohodlí ukryjete před sluníčkem

Máte malé děti, které potřebují během dne spát? Nebo je potřebujete v klidu nakrmit a ukrýt před žhavým letním sluníčkem? Právě k tomuto účelu slouží denní apartmány, které se nacházejí v těsné blízkosti venkovních bazénů.


7. 7. 2017

termální park TERMÁLY LOSINY

Vážení klienti, rádi bychom se Vám touto cestou ještě jednou moc omluvili za problémy vzniklé během čtvrtečního dne, kdy v termálním parku přestal pracovat hlavní server a z toho důvodu nefungoval systém čipových hodinek.


3. 7. 2017

Skvělé léto s žabákem Coqui

Léto je v plném proudu a my Vám a Vašim dětem chceme 15. července od 11.00 - 19.00 hodin dopřát další skvělý den v Termálech Losiny. Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě.


3. 7. 2017

Cvičení pro dospělé a animace pro děti

Sobotní den plný rozzářených dětských úsměvů a dobrodružství je za námi. Všechny děti si užily pestrou zábavu, zatímco rodiče odpočívali v relaxačních zónách.


30. 6. 2017

Nové dětské hřiště v areálu termálního parku TERMÁLY LOSINY

Od dnešního dne mohou malí námořníci na palubu tohoto krásného korábu, který zakotvil ve venkovním areálu termálního parku TERMÁLY LOSINY.


15. 6. 2017

Dnes navštívily náš termální park TERMÁLY LOSINY děti z Dětského domova a Základní školy Vizovice.


59%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.