Archív aktualit

21. 2. 2018

Infotour a Cykloturistika - veletrh cestovního ruchu Hradec Králové

Naše společnost ROYAL SPA prezentuje na veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR&CYKLOTURISTIKA, který se koná ve dnech 9. - 10. 3. 2017 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.


16. 2. 2018

Dovolená a Region, Lázeňství v Ostravě na Černé louce

Na výstavišti Černá louka v Ostravě se v termínu 2. – 4. března 2018 koná veletrh cestovního ruchu Dovolená a Region, Lázeňství. Veletrh patří mezi nejvýznamnější události podporující oblast cestovního ruchu v České republice.


5. 2. 2018

Dárkové poukazy do termálního parku TERMÁLY LOSINY

Překvapte své drahé polovičky na Valentýna krásným a originálním zážitkem v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Nic nezahřeje a nepotěší více než relaxace a odpočinek


30. 1. 2018

Nabídka pro hromadné vstupy

Školní rok je již v plném proudu a nastává ten správný čas vyřešit otázku, kam se letos vydat s dětmi na školní výlet... Nevíte, kam vzít děti, aby se dozvěděly něco z historie, poznaly krásy českých míst, vyřádily se a zároveň...


25. 1. 2018

Jarní prázdniny v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Jarní prázdniny jsou tady co nevidět. Už jste přemýšleli, kam s dětmi vyrazíte? Pokud jste vyznavači zimních radovánek, relaxace a Vaše děti milují řádění v bazénu, přijeďte do termálního parku TERMÁLY LOSINY. Děti si užijí...


23. 1. 2018

Sauny v termálním parku v srdci Jeseníků

Saunování patří již od doby starých Římanů k ideálnímu způsobu relaxace a uvolnění. Kromě toho má saunování blahodárný vliv na prevenci našeho zdraví. Posiluje totiž náš imunitní systém a zbavuje tělo od toxinů.


12. 1. 2018

Oslavte vysvědčení v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Polovina školního roku utekla jako voda a všichni školáčci se už těší na pololetní prázdniny. Odměňte své ratolesti za vysvědčení v sobotu 3. 2. 2018 a dopřejte jim zaslouženou zábavu v termálním parku TERMÁLY LOSINY.


4. 1. 2018

Ochutnávka masáží v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Poddejte se léčivé síle dotyku a relaxujte u nás v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Každé úterý od 9. ledna 2018 jsme pro Vás připravili ochutnávku masáží za zvýhodněnou cenu, při které si odpočinete a dodáte svému tělu potřebnou...


2. 1. 2018

Kalendář akcí v termálním parku TERMÁLY LOSINY

Vážení příznivci termálního parku TERMÁLY LOSINY, od 2. ledna 2018 pro Vás opět spouštíme kalendář akcí. Přijďte si k nám užít pestré tematické dny, při kterých se rozhodně nebudete nudit!


11. 12. 2017

Z lyží rovnou do Termálů Losiny

Milujete lyžování a zimní pohodu na zasněžených kopcích? A co zážitek umocnit dokonalou relaxací? Vřele Vám doporučujeme objednat si zimní pobyt ve Wellness hotelu DIANA a spojit relax s lyžováním!


1%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.