Články

Prodloužené večerní koupání v sobotu 29. dubna

Přijďte si k nám do TERMÁLŮ LOSINY užít poslední dubnovou sobotu a nabrat nové síly do dalšího měsíce. Na 29. dubna jsme si pro Vás připravili tolik oblíbené prodloužené večerní koupání. Koupat se u nás můžete až do 22.30 hodin.

Nyní se můžete těšit na ještě delší koupání v bazénech napouštěných termální vodou, relaxaci pod rukama profesionálních masérů a masérek a regeneraci těla ve finské, solné, parní či aroma sauně a následné otužení v ledové komoře. Čekají Vás i speciální saunové ceremoniály. Dopřejte si nezapomenutelný večer, při kterém si odpočinete a dobijete energii.

U nás si každý přijde na své

K zábavě i relaxaci vám poslouží pět bazénů s teplotou vody okolo 33°C. Uvnitř se můžete rozproudit ve velkém aktivním bazénu. Uvolnění hledejte v relaxačním bazénu. Klid a odpočinek vám pak poskytnou relaxační zóny s masážními sedátky a lehátky. Proplout také můžete do venkovního bazénu – není nic krásnějšího než pozorovat noční oblohu v bazénu napouštěném termální vodou. Vybrat si také můžete z nabídky různých druhů masáží, poddejte se léčivé síle dotyku a relaxujte.

0%

Bazény a restaurace:

10.00 - 21.00 hod.

Masáže a sauny:

12.00 - 21.00 hod.

Jávské masáže:

zavřeno hod.