Články

Aktivní a pestré léto pro celou rodinu, každý den u nás!

Léto je tady co nevidět a my máme pro Vás připraven pestrý program na prázdniny! Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě

Termíkův dětský svět

A zábavu pro celou rodinu odstartujeme již 1. července. Přijďte k nám na zahájení léta v Termálech! Čeká Vás den plný koupání, zábavy a zážitků v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Připravili jsme pro Vás bohatý program od 11.00 - 19.00 hodin, při kterém se zaručeně nebudete nudit. Těšte se na pohybové hry ve vodě i na suchu, maskoty, míchání dětských nealko nápojů, opékání „buřtů", hudba v podání „Dj", horolezeckou stěnu, cvičení ve vodě a drobné dárky. 

Sobotní akce v Termálech

Každou sobotu během letních prázdnin, tj. v termínech 15. 7., 22. 7., 29. 7., 5. 8., 12. 8. a 26. 8., se vždy od 11.00 - 19.00 hodin můžete těšit na tematické programy. Namátkou vybíráme Léto s žabákem, Oslavujeme Termíkovy narozeniny, dětské řádění s Algidou nebo Coqui Summer 2017. Během dne si děti užijí zábavný program, animace, hry ve vodě i na suchu nebo herní stanoviště s úkoly. 

Kromě sobotního programu budou v termálním parku probíhat každý den také animační programy pro děti pod vedením našich animátorů. Děti budou moci soutěžit o diplom a malé ceny. Každé úterý a čtvrtek bude pro dospělé probíhat také cvičení ve vodě i na suchu. A pozor, koncem června by mělo být dostaveno již nové dětské venkovní hřiště

2. září pak plánujeme od 11.00 -19.00 hodin Rozloučení s prázdninami se spoustou zábavy, animací a programu pro děti i dospělé. 

Sledujte náš web a facebook, kde Vás budeme dopředu informovat o připravovaném programu na konkrétní akce!

Prohlédněte si fotogalerii z akcí loňského léta...

1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.