VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Za děti a tety z dětského domova

Chci poděkovat zaměstnancům termálního parku za vstřícnost a báječnou atmosféru při naší návštěvě. Děti byly nadšeny a využily všech možností, které Termály přináší. Navštívili...

Pestrý program na SRPEN!

Druhý měsíc prázdnin je tady co nevidět a my pro Vás máme připraven pestrý program! Děti budou nadšené z animačních programů, rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení ve vodě.

Oslavujeme Termíkovy narozeniny

Letní prázdniny se brzy přehoupnou za polovinu a my pro Vás máme další skvělou akci už v sobotu 5. srpna! Oslavte s námi již druhé narozeniny termálního parku v srdci Jeseníků. Děti budou...

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Chcete dostávat nové informace o novinkách a akcích v termálním parku? Zaregistrujte se!

   

Antispam

1%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.