VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

V pondělí 2. 4. 2018 termální park OTEVŘEN!

Vážení příznivci, z důvodu velikonočních svátků si můžete užít celodenní koupání v termálním parku mimořádně i v pondělí 2. 4. 2018.

Jarní regenerace v Termálech

Jaro se pomalu, ale jistě blíží. Dali jste si předsevzetí, že se letos budete věnovat více svému zdraví? Vyzkoušejte jarní detoxikaci v termálním parku v srdci Jeseníků.

Velikonoční týden v Termálech

Velikonoce jsou tady co by kamenem dohodil. Nemáte ještě plány? Přijeďte do Velkých Losin a užijte si svátky jara v termálním parku TERMÁLY LOSINY od 27. března – 2. dubna 2018. Čeká Vás

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Chcete dostávat nové informace o novinkách a akcích v termálním parku? Zaregistrujte se!

   

Antispam

1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.