Koktejl zdraví

PEČUJTE PRAVIDELNĚ O SVÉ ZDRAVÍ. V termálním parku TERMÁLY LOSINY Vám společně s vyškolenými fyzioterapeuty namícháme KOKTEJL ZDRAVÍ na míru.

PROGRAM ZAHRNUJE:

  • KOKTEJL ZDRAVÍ: 1x čtyřhodinový vstup do termálního parku, vstup do saun, odbornou konzultaci s fyzioterapeutem (30 min), pohybové aktivity (30 min), masáž (20 min).

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Poukaz lze uplatnit pouze v termálním parku TERMÁLY LOSINY.
  • Platnost poukazu je 1 rok od data vydání.
  • Program lze absolvovat prozatím každý čtvrtek v době od 14.00 - 20.00 hod. pouze v termínech vedlejší sezóny.
  • Nutná rezervace termínu předem - tel.: +420 583 394 455, e-mail: procedury@termaly-losiny.cz.

OBJEDNÁVKA POUKAZU KOKTEJL ZDRAVÍ

Položky označené * jsou povinné.

Vyberte počet poukazů:

Kontaktní a fakturační údaje:

Jinou doručovací adresu uveďte prosím do poznámky.

 

 

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

  

Antispam

 

JAKÝ TYP PLATBY A PŘEVZETÍ SI VYBRAT?

  1. BANKOVNÍ PŘEVOD - bude Vám sdělen variabilní symbol a číslo účtu (účet vedený u MONETA Money Bank, a.s.). Poté, co obdržíme platbu, odešleme Vám poukaz doporučeně Českou poštou (cena bude navýšena o 50 Kč).
  2. DOBÍRKA - tento typ platby / převzetí doporučujeme, pokud poukaz potřebujete co nejdříve. Zaplatíte v okamžiku převzetí od České pošty částku navýšenou o 80 Kč.
  3. OSOBNÍ PŘEVZETÍ - poukazy do termálního parku si můžete vyzvednout v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny - v recepcích termálního parku a hotelů ELIŠKA, ŠÁRKA a DIANA. Platba hotově nebo platební kartou.

 

0%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.