Články

Jarní regenerace v Termálech

Na jaře nastává ten pravý čas dodat svému tělu potřebnou energii. Vyzkoušejte jarní detoxikaci v termálním parku v srdci Jeseníků, kde se nejen dobře pobavíte, ale kde můžete udělat i něco pro své zdraví.

Proč jsme na jaře unavení a potřebujeme jarní detoxikaci

Únava je důsledkem končícího zimního období, kdy na nás působilo mnoho negativních vlivů. Tělo mělo nedostatek čerstvé zeleniny, ovoce, slunečního světla a pohybu na čerstvém vzduchu. Díky tomu se v organismu nahromadily toxiny a na jaře se cítíme unavení. Pozorujeme zhoršení stavu pokožky a svalů. Tento negativní vliv se projeví i náchylností na nemoci, nebo zhoršením již nemocí přítomných. Proto je jarní detoxikace blahodárným způsobem, jak tělo restartovat a dodat mu novou energii.

Zdravý pohyb a relaxace

Na jaře, tak jako po celý rok, je pro tělo důležitý zdravý pohyb. Ideální formou je například jóga a jarní procházky. Stejný význam jako pohyb má pro organismus správná relaxace. V termálním parku zpevníte svaly a načerpáte novou energii při pohybových aktivitách ve vodě. K odpočinku pak poslouží relaxační zóny s lehátky, odborné masáže a sauny.

Jarní detoxikace v sauně

termálním parku pročistíte své tělo i mysl ve 4 typech saun. Pravidelným saunováním posílíte obranyschopnost organismu, odbouráte škodlivé toxiny a zlepšíte cirkulaci krve. V sauně uvolníte nahromaděné svalové napětí. Jedná se o osvědčenou formu relaxace, a to jak fyzické, tak i psychické, což je v případě jarní očisty a detoxikace těla velmi důležité.

Probuďte v sobě na jaře novou energii správným pohybem, relaxací a zejména i vyváženou a pravidelnou stravou - 10 tipů na svěží jarní jídelníček.

Náš jarní TIP

Objednejte si pobyt s 10% slevou ve Wellness hotelu DIANA - Jarní regenerace. Hosté ubytovaní ve Wellness hotelu DIANA získají 50% slevu na vstup do termálního parku.

1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.