Články

Báječné léto v TERMÁLECH

Léto se pomalu a jistě blíží, a pokud chcete letos zažít skutečnou relaxaci a pohodu, přijeďte do našeho termálního parku TERMÁLY LOSINY. Tento jedinečný termální park v České republice nemá obdoby. Jako jediný nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény, napouštěné přírodní termální vodou.

Relaxace a zábava ve venkovních bazénech navodí tu pravou, téměř letní náladu.  I přesto, že je náš termální park oázou klidu, relaxace a uvolnění, zábavu si u náš užijí i děti. Objevte relaxační účinek termálních bazénů a načerpejte novou energii při odpočinku, zábavě či pohybových aktivitách ve venkovních termálních bazénech.

Užijte si venkovní bazény a vodní atrakce

Areál se nachází v bezprostřední blízkosti nádherného lázeňského parku a nabízí relaxaci, odpočinek, ale i zábavu pro všechny věkové kategorie. Je celoročně přístupný a v létě jeho návštěvníci ocení venkovní areál, který nadchne děti i dospělé. Rodiny s dětmi si užijí moře zábavy v dětském bazénu. V relaxačním bazénu si příjemně odpočinete a uvolníte tělo i mysl. Samozřejmě nechybí vodní atrakce – tobogán, vodopád, chrliče a hřiby. Zatímco rodiče mohou odpočívat v relaxačních zónách, saunách nebo na masážích, děti se mohou vyřádit také při animačních programech.

Odpočinek v denních apartmánech

Nejen přes léto oceníte krásné výhledy z pergoly a možnost ukrýt se před sluncem v příjemných denních apartmánech. Během letní sezóny si můžete pronajmout jeden ze čtyř denních apartmánů. Jsou ideální jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi, které si budou chtít na chvíli odpočinout, uniknout před slunečními paprsky do příjemného stínu a poté se opět vrátit k vodě a užívat si termální bazény a vodní atrakce. Apartmány se nacházejí v těsné blízkosti venkovních bazénů a disponují vstupní předsíní, koupelnou a obývacím pokojem s kuchyňským koutem. K dispozici Vám zde je i varná konvice, přenosná dětská postýlka, mikrovlnná trouba nebo pohovka.

Rodinná restaurace s kvalitní stravou

Nedílnou součástí našeho termálního parku je i restaurace. V termálním parku můžete doplnit energii a posílit své tělo v samoobslužné restauraci nebo v letním kiosku. Restaurace ve vnitřní části parku nabízí širokou nabídku teplých a studených pokrmů. Ideálním místem pro odpočinek je venkovní terasa otevřená během letní sezóny. Nádherný výhled na Jeseníky a lázně si můžete vychutnat na letní terase s pergolou. Pohled na hory a malebný lázeňský park ještě více prohloubí vaše zážitky a relaxaci. Naprostou samozřejmostí je dětské jídelní menu v naší restauraci.

Ubytování v rodinném wellness hotelu Diana

TERMÁLY LOSINY leží v rozsáhlém lázeňském parku TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Nabízíme Vám proto komfortní ubytování ve Wellness hotelu DIANA. Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází nedaleko TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny, na okraji lesa s výhledem na Jeseníky zhruba 1,5 km od termálního parku. Ideální je pro rodinnou dovolenou, jelikož je zcela nekuřácký, disponuje vlastním dětským hřištěm, animačními programy a vynikající restaurací s domácí kuchyní. Navíc, ubytovaní hosté ve Wellness hotelu DIANA získají 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.

Jeseníky – ráj pro sportovce

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. Dalo by se říct, že Jeseníky jsou stále neobjeveným rájem... V létě najdete v Jeseníkách stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Přírodní rezervace Praděd, Vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny, Jeskyně Na Špičáku, Tajemné Petrovy kameny, ale i zámek Velké Losiny nebo Rychlebské stezky. Jeseníky v sobě ukrývají nespočet turistických aktivit, které si prostě zamilujete.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

4%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.