Články

Být věrným hostem termálního parku se vyplácí

Chcete navštěvovat Termály často a výhodně?
Získejte pro sebe, své kamarády, rodinné příslušníky, ale třeba i zaměstnance výhodné vstupné a využijte mnoha bonusů a věrnostních programů, které TERMÁLY LOSINY nabízejí.

Bonusy nabízíme například v podobě permanentek za zvýhodněné ceny. Máte možnost vybrat si několik variant, a to přímo na recepci termálního parku nebo na našich webových stránkách.

Zvýhodněné kupony pro ubytovatele?

Velmi zajímavé a výhodné jsou kupony pro ubytovatele (knížečka se dvaceti vstupy, kterou si může zakoupit ubytovatel pro své hosty nebo firma pro své zaměstnance, a poskytovat tak levnější vstupy do Termálů).

Výhodné skupinové vstupné pro 20 a více osob..

Využít můžete i skupinové slevy, pokud si předem zakoupíte skupinové vstupné – akce platí pro 20 a více osob, které chtějí navštívit termální park TERMÁLY LOSINY, a na základě předběžné rezervace získají slevu 15%. Skupinové vstupy jsou ideální pro školky, školy, seniory, sportovní kluby apod.

Využijte 15% slevu na výběr á la carte v restauraci Wellness hotelu Diana

Při návštěvě termálního parku získáte slevu 15% do vyhlášené restaurace Wellness hotelu Diana. Pro uplatnění slevy je nutné v restauraci předložit účtenku z termálního parku.

Tipy na dárek? Vstupy do Termálů...

Věnovat svým blízkým zdraví, to je ta nejlepší investice. Pobyt v termálním parku v Jeseníkách je krásným a originálním zážitkem nejen pro vaši rodinu a přátele, ale i pro obchodní partnery. Dárkovými poukazy vyřešíte narozeniny, svátky i výročí. Využít je můžete například na vstupné, masáže, konzumace v restauraci nebo pronájem denních letních apartmánů v termálním parku.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcích.

   

Antispam

 

33%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.