Články

Nevyhazujte účtenku z termálního parku

Přemýšlíte o tom, že byste si na víkend nebo ve všedním dnu přijeli odpočinout do termálního parku TERMÁLY LOSINY? Pak Vám doporučujeme nevyhazovat účtenku ze vstupu! Nabízíme Vám totiž skvělou 15 % slevu do restaurace Wellness hotelu DIANA.

15 % sleva do restaurace Wellness hotelu DIANA

No řekněte sami, není ideální zajít si po plavání a relaxaci v termálních bazénech na dobrý oběd nebo večeři? V naší vyhlášené ala carte restauraci Wellness hotelu DIANA ve Velkých Losinách Vám po návštěvě termálního parku nabízíme 15 % slevu. Stačí jen, když při placení v restauraci ukážete účtenku z návštěvy termálního parku TERMÁLY LOSINY. Účtenku je možné uplatnit do 7 dnů od data vystavení.

Děti vítány

Náš Wellness hotel Diana ve Velkých Losinách je zcela "Baby friendly", a to včetně restaurace. Rodiče i děti si pochutnají na výtečné domácí kuchyni, jelikož šéfkuchař hotelu vždy vybírá čerstvé a sezónní potraviny a připravuje z nich zajímavé menu, ze kterého si jistě vyberou i děti. Proto neváhejte a navštivte termální park TERMÁLY LOSINY a po koupání si zajděte na skvělé jídlo, navíc s 15 % slevou.

Těšíme se na Vás !

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.