Články

TERMÁLY LOSINY otevírají venkovní areál

I přes to, že je léto ještě za dveřmi, v termálním parku TERMÁLY LOSINY můžete již brzy nasát tu pravou „letní" atmosféru. Pokud nám bude počasí přát, od 19. dubna 2019 plánujeme otevřít venkovní část termálního parku. Užijte si koupání pod širým nebem ve venkovních termálních bazénech s teplotou vody okolo 33 °C.

Venkovní areál pro skvělou zábavu i odpočinek

Těšit se můžete na aktivní bazén s tobogánem, relaxační bazén s vířivými lehátky a sedátky. Nejmenší návštěvníci si užijí řádění v dětském brouzdališti. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakcetobogány, skluzavky, hřiby, vodní ježek, trysky vodního pramene a chrliče. Součástí venkovního areálu je také relaxační bazén s průplavem do vnitřní části, který je otevřen celoročně.

I letos se můžete těšit na pestré animační programy pro děti a cvičení v bazénech pro dospělé. Rodiny s dětmi si užijí moře zábavy také v dětském koutku nebo na dětském hřišti.

Samoobslužná restaurace

V termálním parku můžete doplnit energii a posílit své tělo ve vnitřní samoobslužné restauraci nebo v letním období ve venkovním kiosku. Ideálním místem pro odpočinek je letní pergola s nádherným výhledem na lázeňský park a Jeseníky, která je otevřena v období letní sezóny.

Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA

Wellness hotel DIANA ležící přímo na okraji lesa s okouzlujícím výhledem na Jeseníky, který se nachází zhruba 1,5 km od termálního parku (zajišťujeme dopravu), je báječným místem pro zastánce aktivní dovolené, rodiny s dětmi a milovníky dobrého jídla. Při ubytování získáte navíc 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY a řadu dalších výhod a bonusů v rámci pobytových balíčků.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

 

1%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.