Články

Pestré léto v TERMÁLECH LOSINY

Léto a prázdniny jsou v plném proudu a my máme pro Vás připraven pestrý program! Přijeďte si užít druhou polovinu prázdnin do Termálů Velké Losiny. Těšit se můžete na bohaté animační programy pro děti, cvičení pro dospělé, vodní atrakce a koupání v 9 termálních bazénech.

Užijte si báječné letní prázdniny v Termálech

Ani letos nechybí pestré animační programy pro děti ve vodě i na suchu pod vedením našich animátorů a cvičení v bazénech pro dospělé. Každý týden vždy od 11.00 – 19.00 hod. probíhají tematické programy plné zábavy, při kterých se rozhodně nebudete nudit. Letos poprvé si můžete užít také moře zábavy s našim novým maskotem TERMÍKEM.

BOHATÝ LETNÍ PROGRAM 2018

Nedělní srpnové akce plné zábavy a animací

Léto s žabákem COQUI

Ani v týdnu nebudou děti ochuzeny o zábavný program. Těšit se můžete na pestrý program plný animací a zábavy s žabákem Coqui.

Rozloučení s létem v Termálech

Ve čtvrtek 30. srpna 2018 pak plánujeme od 11.00 - 19.00 hod. "Rozloučení s létem" se spoustou zábavy, animací a programu pro děti i dospělé.

Děti se vyřádí na dětském hřišti

K dětským radovánkám patří bezpochyby i hřiště, které je umístěno kousek od venkovních bazénů, zhruba 30 metrů, takže jej budete mít ze všech koutů našeho termálního parku na dosah. Dětské hřištětvar korábu, nechybí ani houpačky, dřevěné kuželky, trampolína a také tolik oblíbená lanová dráha.

Objevte relaxační účinek termálních bazénů a načerpejte novou energii při odpočinku, zábavě či pohybových aktivitách ve venkovních termálních bazénech. Něco dobrého na zub si návštěvníci mohou zakoupit v letním kiosku, samoobslužné restauraci nebo u zmrzlinového stánku.

Wellness hotel DIANA – Ideální pro rodiny s dětmi

NÁŠ LETNÍ TIP - objednejte si pobyt ve Wellness hotelu DIANATERMÁLY NAPLNO. Ubytování hosté navíc získají 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY a řadu dalších výhod a bonusů v rámci pobytových balíčků.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

22%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.