Články

Skvělé místo pro rodinnou dovolenou

Léto se pomalu a jistě blíží, a pokud chcete zažít skutečnou relaxaci a zábavu, přijeďte do termálního parku TERMÁLY LOSINY. Na své si u nás přijdou i ti nejmenší!

Užijte si venkovní bazény a vodní atrakce

Relaxace a zábava ve venkovních termálních bazénech navodí tu pravou letní náladu. I přesto, že je náš termální park oázou klidu, relaxace a uvolnění, zábavu si u náš užijí i děti. Samozřejmě nechybí ani vodní atrakcetobogány, vodopád, chrliče, hřiby aj.

Léto plné zábavy a animací

Ani letos nebude chybět bohatý letní program plný animaci a zábavy pro děti i dospělé. Nedaleko venkovních bazénů se nachází také dětské hřiště ve tvaru korábu, kde dětem vykouzlí úsměv na tváři houpačky, dřevěné kuželky, trampolína a tolik oblíbená lanová dráha.

Zázemí pro maminky s nejmenšími dětmi

Jsme plně vybaveni a připraveni i na nejmenší návštěvníky. Koupání doporučujeme od 6 měsíců věku dítěte, voda v našich bazénech je pravidelně kontrolovaná! Rodiny s malými dětmi ocení služby a vybavení, které jsme nachystali pro nejmenší.

Ve vodě rychle vyhládne

V termálním parku můžete doplnit energii ve vnitřní samoobslužné restauraci s širokou nabídkou teplých a studených pokrmů, bezlepkových pokrmů i dětského menu, ve snack baru, letním kiosku nebo u zmrzlinového stánku. Ideálním místem pro odpočinek je letní bar s míchanými drinky. Pohled na Jeseníky a malebný lázeňský park ještě více prohloubí vaše zážitky a relaxaci.

Dopřejte svému tělu relaxaci a odpočinek

Svou mysl uvolníte ve čtyřech typech saun. Užijte si ledové osvěžení s nádechem adrenalinu novým ochlazovacím vědrem nebo v ledové komoře. Vybrat si zde můžete i z široké nabídky odborných masáží.

Wellness hotel DIANA – Ideální pro rodiny s dětmi

NÁŠ LETNÍ TIP - objednejte si pobyt ve Wellness hotelu DIANALETNÍ DOVOLENÁ. Ubytování hosté navíc získají 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY a řadu dalších výhod a bonusů v rámci pobytových balíčků.

Jeseníky – ráj pro sportovce

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě najdete v Jeseníkách stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Jeseníky v sobě ukrývají nespočet turistických aktivit, které si prostě zamilujete.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

 

1%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.