Články

Skvělé místo pro rodinnou dovolenou

Leto a prázdniny jsou v plném proudu a pokud chcete zažít skutečnou relaxaci a zábavu, přijeďte do termálního parku TERMÁLY LOSINY. Na své si u nás přijdou i ti nejmenší!

Užijte si venkovní bazény a vodní atrakce

Relaxace a zábava ve venkovních termálních bazénech navodí tu pravou letní náladu. I přesto, že je náš termální park oázou klidu, relaxace a uvolnění, zábavu si u náš užijí i děti. Samozřejmě nechybí vodní atrakcetobogán, vodopád, chrliče a hřiby.

Léto plné zábavy a animací

Ani letos nechybí pestré animační programy pro děti ve vodě i na suchu. Nedaleko venkovních bazénů se nachází také dětské hřiště ve tvaru korábu, kde dětem vykouzlí úsměv na tváři houpačky, dřevěné kuželky, trampolína a tolik oblíbená lanová dráha.

Zázemí pro maminky s nejmenšími dětmi

Jsme plně vybaveni a připraveni i na nejmenší návštěvníky. Koupání doporučujeme od 6 měsíců věku dítěte, voda v našich bazénech je pravidelně kontrolovaná! Rodiny s malými dětmi ocení služby a vybavení, které jsme nachystali pro nejmenší.

Ve vodě rychle vyhládne

V termálním parku můžete doplnit energii ve vnitřní samoobslužné restauraci s širokou nabídkou teplých a studených pokrmů i dětského menu, v letním kiosku nebo u zmrzlinového stánku. Ideálním místem pro odpočinek je letní bar s míchanými drinky. Pohled na Jeseníky a malebný lázeňský park ještě více prohloubí vaše zážitky a relaxaci.

Dopřejte svému tělu relaxaci a odpočinek

Svou mysl uvolníte ve čtyřech typech saun. Užijte si ledové osvěžení s nádechem adrenalinu novým ochlazovacím vědrem nebo v ledové komoře. Vybrat si zde můžete i z široké nabídky odborných masáží.

Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA

Ideální zázemí pro rodiny s dětmi nabízí nedaleký Wellness hotel DIANA. Při ubytování navíc získáte vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY s 50% slevou a řadu dalších výhod.

Jeseníky – ráj pro sportovce

Jeseníky jsou horským rájem s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. V létě najdete v Jeseníkách stovky dobře značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Jeseníky v sobě ukrývají nespočet turistických aktivit, které si prostě zamilujete.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

 

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.