Články

Prázdninová jízda v TERMÁLECH LOSINY

Léto a prázdniny jsou v plném proudu. Tak neváhejte a přijeďte si užít s celou svou rodinou zábavu a relaxaci do termálního parku v srdci Jeseníků. Těšit se můžete na bohatý srpnový program, koupání v 9 termálních bazénech, vodní atrakce a mnoho dalšího. Bude to nezapomenutelná jízda.

Léto plné zábavy a relaxace

Děti budou nadšené z pestrých animačních programů a rodiče z odpočinku nebo aktivního cvičení v bazénech. Těšit se můžete na pohybové hry ve vodě i na suchu, herní stanoviště s úkoly, úžasné soutěže o diplomy a malé ceny, zábavné atrakce, řádění s maskotem TERMÍKEM a dalšími.

HLAVNÍ LETNÍ PROGRAM 2019

Červenec 

5. – 6. 7.     

13. 7.

18. - 19. 7.

28. 7.

Odstartujte léto v Termálech

Den s žabákem COQUI

Osvěž se s FRIZZANTE

Coca Cola summer 

Srpen   

3. 8.         

14. 8.

24. 8.

30. 8.

Termíkovy narozeniny

Den s KORUNKOU Velké Losiny

Den s žabákem COQUI

Loučení s prázdninami v Termálech

* Změna programu z provozních důvodů vyhrazena.

Letní tematické dny v Termálech

Každé úterýneděli si navíc můžete užít pestré tematické dny plné zábavy, relaxace či bonusů, a to po celé prázdniny od 29. června - 1. září 2019. Těšit se můžete např. na animační programy pro děti, aqua cvičení, jógu, zvýhodněnou cenu masáží či nápojů pro děti i dospělé.

Děti se vyřádí na dětském hřišti

K dětským radovánkám patří bezpochyby i hřiště, které je umístěno kousek od venkovních bazénů, zhruba 30 metrů, takže jej budete mít ze všech koutů našeho termálního parku na dosah. Dětské hřištětvar korábu, nechybí ani houpačky, dřevěné kuželky, trampolína a také tolik oblíbená lanová dráha.

Objevte relaxační účinek termálních bazénů a načerpejte novou energii při odpočinku, zábavě či pohybových aktivitách ve venkovních termálních bazénech. Něco dobrého na zub si návštěvníci mohou zakoupit v letním kiosku, samoobslužné restauraci nebo u zmrzlinového stánku.

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

1%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.