Články

Negativní zkušenost

Je zajímavé, že zde čtu jen pozitiva a všude jinde na netu jsou psána o těchto termálech převážně negativa...Takže má zkušenost - při příchodu do termálů - neskutečná fronta, - otevřena pouze jedna pokladna, kde paní co prodává - zároveň všem vysvětluje, kde se co nachází - takže ve frontě stojíte opravdu dlouho (nemáte si kam odložit např. kabát) takže jste totálně zpocení ...V šatnách nefunguje spousta skříněk, je zde mokro, kluzko a k dispozici pouze 3 sprchy pro ženy. Sprchy jsou bez háčků na ručníky - odkadové plochy( např. na sprcháč). Při příchodu do bazénů vás nepříjemně překvapí hluk, který je v hale s bazény - asi chyba architekta - protože stavba je do kruhu a vše zde rezonuje. Další, co bych vytkla je spousta dětí, které nikdo nijak nekoriguje - přeci jenom jsou to lázně a není příjemné, když vám děti při relaxu skáčí po hlavě - mohl by zde být nějaký "plavčík" .... Další absolutní tragédií je bufet - při příchodu cítíte jen smažené (špatná vzduchotechnika? ) ...poté čekáte na obsluhu, kterou vidíte přes prosklení do kuchyně jak se tam vesele vybavují a naprosto jste jim lhostejní - takže z vašeho zaplaceného času vám ubírají tím, že si vás nevšímají. Špína na stole, pod stoly a do toho se tam "belhá" paní, která ušmudlaným hadrem utře část stolu a ostatní jí nezajímá. Raději nebudu popisovat, jak hnusná byla káva.....Jako plus bych vyzvedla sauny - ale proč je platit zvlášť - 3 hodiny termálů za 350,- Kč? a plus 100,- sauna? Dražší, než v termálech např. v Maďarsku - kde jsou areály asi tak 10 krát větší....Shrnutí = hrůza!

Karla K.

 

Vážená paní Karlo,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel však nemůžeme zcela souhlasit hned s prvním Vašim tvrzením, že všude na internetu najdete o nás jen převážně negativní hodnocení. Veškeré recenze pravidelně sledujeme, řešíme a vyhodnocujeme. Netvrdíme, že se nenajdou negativní recenze, ale rozhodně nepřevažují.
V tak velkém množství recenzí, převažují ve velké míře kladná hodnocení (zejména na Googlu a Facebooku). Veškeré recenze jsou pro návštěvníky dostupné, snadno si je každý může dohledat, a to hned na několika místech/portálech.

Co se týká Vaší zkušenosti z návštěvy termálního parku, Vaše nespokojenost nás mrzí. V termínu Vaší návštěvy probíhaly jarní prázdniny, kdy bývá v Jeseníkách spousty turistů, zejména rodin s dětmi. Proto je nutné v období svátků a prázdnin, předpokládat vyšší kapacitní vytíženost a s tím také spojeny Vámi uvedené poznatky, než mimo uvedené období. V období jarních prázdnin máme otevřené vždy 2 pokladny a v době od 12.00 hodin otevíráme i třetí pokladnu pro první odchody. Nezlobte se, ale recepční je povinna klientům předat potřebné informace, pokud jsou u nás poprvé.

Omlouváme se za nefunkčnost některých skříněk, které však každý den kontrolujeme a snažíme se je okamžitě zprovoznit, avšak bohužel ne vždy je možné provést opravu okamžitě. V šatnách máme nepřetržitě zaměstnance, který se snaží udržovat pořádek. K dispozici máte celkem 6 sprch pro dámy, z toho 3 kabinové (pro udržení soukromí) a 3 sprchy otevřené. Po pravé straně od sprch jsou umístěny háčky pro odložení ručníků/županů. U každé sprchy jsou také k dispozici poličky k odložení sprchových gelů či mýdel.

Termální park je určený pro všechny věkové kategorie, v období prázdnin je však nejvíce navštěvován rodinami s dětmi. Na bazény v průběhu dne dohlíží vždy dva plavčíci. Bohužel za děti ručí rodiče, nikoliv plavčík. V případě, že se děti chovají nevhodně, plavčík zasáhne a situaci usměrňuje.

Pěkný den. Za tým Termály, Veronika.

 


79%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.