Články

Prohlédněte si katalog pobytů platný od 1. 1. 2022

Katalog nejoblíbenějších týdenních pobytů si můžete prohlédnout z pohodlí domova a přes online rezervační systém si objednat lázně za ceny platné od 1. 1. 2022.


V katalogu najdete ceník platný od 1. 1. 2022 a nabídku nejoblíbenějších lázeňských a relaxačních pobytů ve všech lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA. Můžete si vybrat ze 4 lázeňských destinací v ČR - Mariánské lázně, Luhačovice, Ostrožská Nová Ves, Velké Losiny.

KATALOG 2022 ZDARMA

KATALOG KE STAŽENÍ

Aktuální katalog lázeňských a relaxačních pobytů platný od 1. 1. 2022 si můžete stáhnout v elektronické podobě.
Katalog ke stažení (velikost souboru 4 MB).

OBJEDNÁVKA TIŠTĚNÉHO KATALOGU

Katalog Vám rádi zašleme poštou zdarma, stačí vyplnit objednávkový formulář a během pár dnů Vám katalog přijde až do domu na Vámi uvedenou adresu.
Objednat katalog

REZERVUJTE SI POBYT VČAS

Investujte do svého zdraví a dopřejte si lázeňskou dovolenou v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny a užijte si koupání v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY.

Doporučujeme rezervovat pobyt prostřednictvím našeho online rezervačního systému, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytůOnline rezervace

15%

Provozní doba:

10.00 - 20.00

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.