VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Velikonoční týden plný zábavy a relaxace

Velikonoce jsou tady co by kamenem dohodil. Nemáte ještě plány? Přijeďte do Velkých Losin a užijte si svátky jara v termálním parku TERMÁLY LOSINY od 16.  – 22. dubna 2019. Čeká Vás pestrý...

Zahájili jsme zkušební provoz spojovacího krčku v hotelu ELIŠKA

Slavností zahájení zkušebního provozu spojovacího krčku v TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké Losiny mezi ELIŠKOU I a ELIŠKOU II se uskutečnilo 21. 3. 2019.

Jarní regenerace v Termálech

Na jaře nastává ten pravý čas dodat svému tělu potřebnou energii. Vyzkoušejte jarní detoxikaci v termálním parku v srdci Jeseníků, kde se nejen dobře pobavíte, ale kde můžete udělat...

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání novinek? Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.

   

Antispam

9%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.