VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Pestré léto v TERMÁLECH LOSINY

Léto a prázdniny jsou v plném proudu a my máme pro Vás připraven pestrý program! Přijeďte si užít léto do Termálů Velké Losiny. Těšit se můžete na bohaté animační programy pro děti,...

Grilování s živou hudbou - Wellness hotel DIANA

Přijďte si posedět do pergoly u Wellness hotelu DIANA, kde si pochutnáte na dobrém jídle, při kterém Vám zahraje živá hudba s názvem LIVE MUSIC ve středu 25. července 2018 od 18.30 do 22.30...

Skvělé místo pro rodinnou dovolenou

Letní prázdniny jsou tu a pokud chcete letos zažít skutečnou relaxaci a zábavu, přijeďte do termálního parku TERMÁLY LOSINY. Na své si u nás přijdou i ti nejmenší!

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání novinek? Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.

   

Antispam

8%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.