Články

Čím byl rok 2017 pro termální park významný

Nový rok je před námi a my si společně s Vámi chceme připomenout, čím byl minulý rok 2017 pro termální park významný.

TERMÁLY LOSINY se staly Stavbou roku 2016 Olomouckého kraje

Záměrem soutěže bylo vybrat a ocenit nejlepší nové stavby nebo rekonstrukce, které v Olomouckém kraji vznikly v letech 2015 až 2016. Termály získaly prvenství v soutěžní kategorii - Stavby určené k bydlení a rekreaci. Prohlédněte si fotogalerii z výstavby termálního parku.

Termály získaly významné ocenění v Římě

Termální park byl oceněn Evropským svazem lázní v Římě, který pravidelně organizuje soutěž "ESPA Innovation Awards", jejímž cílem je podpořit výměnu zkušeností, osvědčených postupů a know how v lázeňství. Získali jsme speciální cenu poroty. Tato cena nám byla udělena za unikátnost celého projektu a velmi atraktivní přístup k prevenci zdraví prostřednictvím "well-being" pojetí.

Otevření dětského hřiště

Jsme velice rádi, že se nám podařilo úspěšně dokončit projekt dětského hřiště. Nové dětské hřiště má tvar korábu, nechybí zde houpačky, dřevěné kuželky a také tolik oblíbená lanová dráha.

Díky Vám jsme vybrali tvář maskota TERMÍKA

Prostřednictvím facebookového hlasování jste nám pomohli vybrat tvář živého maskota termálního parku TERMÁLY LOSINY. Všem zúčastněným hlasování moc děkujeme. Rádi bychom, aby nový maskot termálního parku, již brzy zpříjemňoval návštěvu nejen dětem, ale i jejich rodičům.

TERMÁLY LOSINY se staly nejlepším rekreačním zařízením

Díky Vám a Vašim hlasům jsme v rámci prvního ročníku soutěže "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" získali pro nás velice významné ocenění. Termální park se umístil na 1. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ". Podívejte se na krátkou reportáž z termálního parku.

 

Rádi bychom Vám na závěr chtěli moc poděkovat za celý rok 2017... Vaší přízně si hluboce vážíme, neboť dobře víme, že bez stálých a věrných zákazníků bychom nemohli existovat. :)

 

 

3%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.