Články

Děti z dětského domova si užily báječné odpoledne v Termálech

V uplynulém měsíci náš termální park TERMÁLY LOSINY navštívily děti z dětského domova, výchovného ústavu a střediska výchovné péče Moravský Krumlov. Děti odjížděly z termálního parku spokojené a šťastné. My jsme nesmírně rádi, že jsme mohli být součástí této radosti a pomoct jim prožít nezapomenutelné chvíle a zážitky, které jim vykouzlily úsměv na tváři.

Jak si děti návštěvu TERMÁLŮ LOSINY užily nám sdělil psycholog střediska výchovné péče Moravský Krumlov:
„Touto cestou Termálům Losiny chceme nesmírně poděkovat za umožnění našeho požadavku a to, upravit nám cenu vstupného. Bez této možnosti bychom z hlediska rozpočtu, který máme, nemohli navštívit Vaše nádherné termální koupaliště. Děti z našeho dětského domova, výchovného ústavu a střediska výchovné péče Moravský Krumlov zažily něco takového poprvé, a ještě i teď na tento nádherný zážitek vzpomínají. Také byly velmi překvapeny dárky, které od Vás obdržely při vstupu.

Nesmírně si vážíme tohoto gesta s tím, že naštěstí jsou stále lidé a společnosti, které svojí charitativní činností nezapomínají na ty, kteří mají od narození život složitější než ostatní. Ještě jednou Vám za všechny zúčastněné děkuji, že jste nám umožnili využít Vaše zařízení, které se nám strašně líbilo a byli jsme mile překvapení celým areálem a ochotným personálem."

Jak si děti pobyt u nás užily se můžete podívat v následující fotogalerii.

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.