VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Pestrý víkend plný animací a saunování

Užijte si pestrý program animací a zábavy s celou rodinou 17. - 18. listopadu! Děti si užijí skvělou zábavu při animačních programech, rodiče mohou relaxovat v termálních bazénech a dodat...

Podporujeme děti z dětských domovů

Cílem termálního parku TERMÁLY LOSINY je přinášet návštěvníkům pohodurelaxaci, podporu imunity i tolik důležitou radost. V uplynulých 10 dnech náš termální park navštívily dva...

Svatomartinské menu v Termálech

Navštivte 10. - 12. 11. 2017 termální park TERMÁLY LOSINY a dopřejte si gurmánský zážitek. Šéfkuchař Václav Kukula a jeho tým pro Vás připravili speciální svatomartinské menu.

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Chcete dostávat nové informace o novinkách a akcích v termálním parku? Zaregistrujte se!

   

Antispam

4%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.