Termály Velké Losiny

VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Podpořte nás svým hlasem v soutěži

Termální park TERMÁLY LOSINY byl odbornou komisí nominován do finále soutěže "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ". Neváhejte a podpořte...

Akční podzim v Termálech s 20% slevou

Léto je za námi a teplých dnů stále ubývá... Neváhejte a přijeďte si užít podzimní relaxaci do termálního parku v srdci Jeseníků.  Připravili jsme pro Vás slevu 20% na vstup v termínu...

Prodloužené večerní koupání v sobotu 30. září

Přijďte si k nám do TERMÁLŮ LOSINY užít poslední sobotu v měsíci a nabrat nové síly. Na sobotu 30. září jsme si pro Vás připravili tolik oblíbené prodloužené večerní koupání.

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Chcete dostávat nové informace o novinkách a akcích v termálním parku? Zaregistrujte se!

   

Antispam

95%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.