Články

JARNÍ VEČERNÍ KOUPÁNÍ

Čeká nás první jarní večerní koupání, a to již 20.04.2024! Na co se můžete těšit, jak a za kolik koupit vstupenku najdete v tomto článku!

PŘI VSTUPU PROSÍME ZÁKAZNÍKY O PŘEDLOŽENÍ VYTIŠTĚNÉ VSTUPENKY!


Připravte se na jedinečný večer plný relaxace a kouzla v Termálním parku! V sobotu 20. dubna 2024, od 20:30 do 23:00, Vás zveme na nezapomenutelnou akci "Večerní koupání", která slibuje být vrcholem Vašich jarních zážitků.  Hned při příchodu Vás přivítáme speciálním welcome drinkem, který Vás naladí na večer plný uvolnění a pohody. Následně můžete využít neomezený vstup do našich saun. Je to ideální příležitost, jak pročistit tělo i mysl a nabrat novou energii. Jako součást večera Vám přinášíme i jedinečnou ochutnávku jávských masáží, prováděné masérkami přímo z Indonésie! Tento zážitek jistě přispěje k Vaší celkové pohodě a uvolnění. Jídlo bude servírováno ve formě RAUTU, takže si každý může vybrat přesně to, na co má chuť. Tato akce je ideální pro každého, kdo hledá odpočinek a regeneraci v jedinečném prostředí. Ať už přijdete sami, s partnerem, s přáteli či s rodinou, jistě odjedete s pocitem naprosté spokojenosti a obnovenou energií

Co Vás tedy čeká?

- Vstup do termálního parku 

- Welcome drink

- Vstup do saun

- Ochutnávka Jávských masáží

- Občerstvení formou RAUTU

Kde a za kolik nakoupit lístky?

Vstupenka stojí 600 Kč, lze ji nakoupit pouze online formou a to přímo přes odkaz uvedený níže . Pro nejlepší možný zážitek jsme omezili počet lístků, neváhejte tedy a nakupte svoje co nejdříve!

https://www.termaly-losiny.cz/25254-darkove-poukazy-do-termalniho-parku?preview=1

 

56%

Provozní doba:

10.00 - 20.00

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.