Masáže

Dovolte doteku, ať Vás uzdravuje
Termály Velké Losiny

NABÍDKA MASÁŽÍ

Nechte se hýčkat a dopřejte si čas plný odpočinku a relaxace určený pouze Vám. V termálním parku nabízíme širokou nabídku masáží a věříme, že se očekávaný uvolňující efekt dostaví ihned po skončení masáže. Masáže lze zakoupit pouze v kombinaci se vstupem do Termálů. Zároveň se aktuální nabídku a možnosti rezervace masáží dozvíte přímo v recepci wellness centra. Masáže se dělí na klasické a jávské, jávské masáže jsou provozovány masérkami přímo z Indonésie.

Image

KLASICKÉ MASÁŽE

DOTEK UZDRAVUJE. Je hřejivý a uklidňující. Když se mu dokážeme poddat, může prostřednictvím něho proudit síla a energie. Umí zmírnit bolest nebo uvolnit nahromaděné emoce. Je léčivý pro tělo i pro duši. Vyberte si z nabídky různých druhů klasických masáží, které v termálím parku TERMÁLY LOSINY nabízíme.

Image

NABÍDKA KLASICKÝCH MASÁŽÍ

MASÁŽ KLASICKÁ

Odstraňuje únavu, napomáhá lepšímu prokrvení a posiluje regeneraci organismu. Na jaře dopomáhá k jarní detoxikaci a očistě těla i mysli.

MASÁŽ RELAXAČNÍM OLEJEM

Obnovuje energii v těle. Masáž příznivě působí na vnitřní napětí a navozuje stav naprosté relaxace.

MASÁŽ KONOPNÝM OLEJEM

Je vhodná při vyčerpání k celkové regeneraci organismu. Vyživuje pokožku a dodává mladistvý vzhled.

MASÁŽ AROMATICKÝMI OLEJI

Příznivě ovlivňuje nervovou soustavu a navozuje stav harmonie těla a mysli. 

MASÁŽ NOHOU - SVIŽNÝ KROK

Je vysoce účinná masáž nohou, která uvolní namožené svaly po celodenním stání či námaze. Masáž je prováděná masážním olejem MARATONEC.

MASÁŽ RUKOU - JEMNÝ DOTEK

Je zážitková masáž rukou masážní emulzí s ALOE VERA, která přináší úlevu od bolesti. Stimulace reflexních bodů na rukou má příznivý vliv na celé tělo.

MEDOVÁ MASÁŽ

Přispívá k regeneraci a detoxikaci organismu. Masáž je vhodná při onemocnění kloubů, revmatismu, bolestech hlavy, nespavosti a trávících potížích.

MASÁŽ PRO ŽENY - AROMA OLEJ Z RŮŽÍ

Má regenerační, pěstící a afrodiziakální účinky. Příznivě působí na naši mysl, dokáže navodit pocit štěstí, odstraňuje napětí, stres a nespavost. 

Image

JÁVSKÉ MASÁŽE

EXOTICKÉ MASÁŽE S TISÍCILETOU TRADICÍ. V jávských masážích se snoubí relaxace s celkovým uvolněním svalstva, blahodárně působící na tělesnou stavbu těla. Terapeutky s certifikátem nejvyšší úrovně poodhalí roušku tajemství fyzické a duševní krásy ukryté v jávských masážích. Doporučujeme Vám tento typ masáže vyzkoušet na vlastní kůži.

NABÍDKA JÁVSKÝCH MASÁŽÍ

JÁVSKÁ MASÁŽ

Je výjimečná svým velmi silným tlakem působícím na sval. Kombinací specifických masážních tahů a bodové masáže uvádí tělo i mysl do stavu dokonalé harmonie.

SUMATRA MASÁŽ

Je jedinečná v uvolňování stresu, napomáhá proti nespavosti a je velmi relaxační. Kombinací speciálních technik a akupresury tato masáž uvolňuje napjaté svaly a jejich bolest.

BORNEO MASÁŽ

Uvolňuje napětí po náročné aktivitě, navozuje relaxaci, a především účinně pomáhá proti celulitidě a zpevňuje postavu

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Je typická jemným masírováním prsty, dlaněmi, a především předloktím a lokty. Odstraňuje napětí ve svalech a stimuluje krevní oběh. Masáž přivádí tělo do harmonie a celkového uvolnění.

REFLEXOLOGIE NOHOU

Pomocí mačkání bodů na chodidlech nebo jejich hlazením stimulujeme vnitřní orgány, uvolňujeme svalstvo a současně snižujeme psychické a fyzické napětí.

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Spočívá v protahování svalů, šlach a kloubů, čimž dochází k působení na tlakové body a centra energie v těle. Výsledkem je celkové uvolnění a rovnováha těla a mysli.

Image

MASÁŽNÍ KŘESLO

Nechte se unést blahodárnými účinky masážního křesla a dopřejte svému tělu a mysli zaslouženou péči. Vaše pohoda a zdraví jsou na prvním místě. Moderní technologie masážního křesla Vám dokážou nápomoci se správnou korekcí držení těla, cirkulací krve,  zlepšení flexibility a pohyblivosti. 

Cena masážního křesla činí 150Kč / 15 min., během relaxačního čtvrtku je cena zlevněna na 100Kč / 15 min. (viz Kalendář akcí)

Upozornění: Masážní křeslo lze pouze zarezervovat na Wellness recepci v 1. patře termálního parku.

Image

Kalendář akcí

0