Kudy k nám

Jak se k nám dostanete
Termály Velké Losiny
Image

Mapa areálu Termálních Lázní Velké Losiny poskytuje podrobný přehled o rozmístění klíčových budov a pramenů v lázeňském komplexu. V areálu se nachází několik významných lázeňských zařízení, jako je Wellness Hotel Diana, Lázeňský dům Chaloupka, a hotely Eliška I a Eliška II. Mapa také zobrazuje hlavní termální prameny, včetně pramenů Karel, Zbrav, Dobra, Petr a Eliška, které jsou rozptýleny po celém areálu. Kromě toho zde najdete Termály Losiny, ideální místo pro relaxaci a rekreaci. Další významné budovy zahrnují Vilou Gazárka, Sanatorium Šárka a Ředitelství lázní. Tato mapa vám pomůže snadno se zorientovat a plně využít všech služeb a zařízení, které Termální lázně Velké Losiny nabízejí

Image

Jak se dostat z vlakové zastávky Velké Losiny do Termálního parku

Po příjezdu na vlakovou zastávku Velké Losiny se můžete těšit na krátkou a pohodlnou cestu do našeho Termálního parku. Vystoupíte z vlaku a zamíříte směrem do centra obce. Po hlavní silnici pokračujte asi 300m , kde minete lázeňský park a jeho krásnou přírodu. Po Vaši levici se po chvíli objeví parkoviště termálního parku, který je dobře značený. Celá cesta vám nezabere více než 10 minut pěšky.

Image
Image

Jak se dostat z autobusové zastávky Velké Losiny Hotel Praděd do Termálního parku

Pokud dorazíte autobusem na zastávku Velké Losiny Hotel Praděd, cesta do Termálního parku je velmi jednoduchá. Po vystoupení z autobusu se vydejte směrem na východ, kde projdete krásným parkem, který je ideální pro krátkou procházku. Po cca 500 metrech dorazíte k našemu Termálnímu parku. Celá cesta trvá kolem 10 minut pěšky a je dobře značená, takže se určitě neztratíte. 

Image

Jak se dostat do Termálního parku na kole a pěšky

Pro cyklisty a pěší návštěvníky nabízíme klidnou cestu do našeho Termálního parku. Pokud přijíždíte na kole, můžete využít cesty vedoucí přes centrum Velkých Losin. V termálním parku Termály Losiny najdete stojany na kola, kde si své kolo můžete bezpečně uložit.

Pro pěší turisty je ideální také procházka přes centrum Velkých Losin, kde si můžete vychutnat atmosféru lázeňského městečka a krásné přírodní scenérie. Trasy jsou dobře značené a cesta je vhodná pro všechny věkové kategorie. Bez ohledu na to, zda přicházíte pěšky nebo na kole, čeká vás příjemná cesta zakončená relaxací v našem termálním parku.

Image
Image

PARKOVÁNÍ V OKOLÍ

1. PARKOVIŠTĚ

Adresa: Komenského 229, 788 15 Velké Losiny, pod lázeňským sanatoriem ŠÁRKA

Parkoviště určené pouze návštěvníkům termálního parku TERMÁLY LOSINY

Cena parkovného 15 Kč / hod. (parkovací automat s možností platby také kartou)

  

2. PARKOVIŠTĚ OBEC VELKÉ LOSINY

PARKOVIŠTĚ 1 - Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, v centru obce před budovou ředitelství lázní

PARKOVIŠTĚ 2 - Rudé Armády 651, 788 15 Velké Losiny, vedle hotelu Istria v obci Velké Losiny

PARKOVIŠTĚ 3 - Komenského 698, 788 15 Velké Losiny, u Areálu Zdraví na začátku Velkých Losin

3. PARKOVÁNÍ PRO AUTOBUSY

ZASTÁVKA MAX. 15 MINUT - Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, před budovou ředitelství lázní (pouze pro dobu nezbytně nutnou k výstupu cestujicích - max. 15 minut)

PARKOVIŠTĚ 2 - Rudé Armády 651, 788 15 Velké Losiny, vedle hotelu Istria v obci Velké Losiny