O nás

Oceňuji nás návštěvníci i odborníci
Termály Velké Losiny
Image

NEJLEPŠÍ MÍSTO PRO LETNÍ DOVOLENOU U VODY 2019

Termální park TERMÁLY LOSINY získal nejvyšší ocenění v kategorii "Místo pro letní dovolenou u vody" ve 3. ročníku soutěže "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2019".

 

NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ 2017

Termální park byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" a umístil se na 1. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ".

Image
Image

OCENĚNÍ V SOUTĚŽI ESPA INNOVATION AWARDS

Evropský svaz lázní pravidelně organizuje soutěž "ESPA Innovation Awards", jejímž cílem je podpořit výměnu zkušeností, osvědčených postupů a know how v lázeňství.

 

STAVBA ROKU 2016 OLOMOUCKÉHO KRAJE

TERMÁLY LOSINY získaly prvenství v soutěžní kategorii - Stavby určené k bydlení a rekreaci.

 

OCENĚNÍ V SOUTĚŽI DestinaCZe 2016

Termální park TERMÁLY LOSINY získal v soutěži DestinaCZE 2016 prvenství v kategorii Trendy novinky 2016. Celkově se stal čtvrtou nejzajímavější atrakcí celé ČR pro rok 2016.

SPOLUPRACUJEME

Spolupracujeme s turistickým portálem Kudy z nudy, kde se mimo jiné můžete dozvědět o připravovaných akcích v termálním parku nebo si naplánovat výlet do Jeseníků, Luhačovic, Moravského Slovácka nebo Mariánských Lázní.

 

Naše společnost je dlouholetým partnerem občanského sdružení Korunka Luhačovice, které podporuje handicapované, nemocné a znevýhodněné děti ve Zlínském kraji. Od roku 2019 jsme partnerem nového spolku Korunka Velké Losiny, která je zaměřená na podporu v Olomouckém kraji.

 

Již několik let úzce spolupracujeme s agenturou Czech Tourism, která propaguje Českou republiku doma i ve světe jako atraktivní turistickou destinacÍ.