Hledáme nové kolegy

Staň se součástí naší rodiny
Termály Velké Losiny

Recepční - hotel Diana

Hledáme recepčního s ÚSO vzděláním a maturitou, který je časově flexibilní, profesionální a zdravotně i trestně bezúhonný. Výhodou je znalost cizího jazyka. Očekáváme spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti, stejně jako základní znalost práce na PC. Nabízíme práci v příjemném prostředí české rodinné firmy s motivujícím finančním ohodnocením, které zahrnuje základní plat, příplatky a bonusy, roční odměnu, možnost samostatné práce a seberealizace. Dále poskytujeme zaměstnanecké slevy, zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa, možnost zajištění ubytování, zaměstnanecké stravování a příspěvek na dopravu.

Více informací (PDF)

Kuchař/ka - Lázně Velké Losiny

Hledáme schopného a vyučeného kuchaře, který je flexibilní, profesionální a má čistý trestní rejstřík i zdravotní způsobilost. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě, motivující finanční ohodnocení sestávající ze základního platu, příplatků a bonusů, a roční odměnu. U nás máte možnost samostatné práce a seberealizace, získáte zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa, možnost zajištění ubytování, zaměstnanecké stravování, a příspěvek na dopravu.

Více informací (PDF)

Masér/Masérka ve zdravotnictví - Lázně Velké Losiny

Hledáme kvalifikovaného maséra či masérku s odpovídajícím vzděláním pro výkon profese. Praxe je vítána, stejně jako organizační a komunikační schopnosti. Očekáváme časovou flexibilitu, profesionální jednání, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a základní znalost práce na PC. Nabízíme práci v příjemném prostředí české rodinné firmy s motivujícím finančním ohodnocením, které zahrnuje základní plat, příplatky a bonusy, roční odměnu, možnost samostatné práce a seberealizace. Dále poskytujeme zaměstnanecké slevy, zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa, možnost zajištění ubytování, zaměstnanecké stravování a příspěvek na dopravu.

Více informací (PDF)

Proč pracovat pro Termály Losiny?

Pro více informací, napište nám přes kontaktní formulář

Stabilní zaměstnání

Kariérní růst

Benefity firmy

Výkonnostní odměny