Články

VELIKONOCE 2024

Blíží se nám Velikonoční týden na termálním parku ve Velkých Losinách! Objevte zábavu a relax během tohoto tradičního týdne, rozvrh týdne najdete v tomto článku!


Velikonoční týden ve Velkých Losinách: Den po dni

 

26. března - Velikonoční saunovačka za kačku

Saunování za korunu V úterý 26. března začínáme velkolepě. Za pouhou 1 Kč si můžete užít náš rozmanitý saunový svět, který se skládá ze 4 druhů saun (finské, parní, aroma a solné) a dvou tepidárií! Je to skvělá příležitost, jak si odpočinout a zahřát se po chladných dnech. Tento den je jako stvořený pro to, aby jste si dopřáli trochu té nezbytné péče o tělo a duši.

27. března - Jarní seniorský dýchanek

Přijďte si zacvičit do vody a užijte si slevu 15 % na vstup do bazénů (Sleva se vztahuje pouze na vstupy pro seniory). Cvičení ve vodě probíhá každou hodinu od 11 do 16 hodin. Tato aktivita je skvělá pro zlepšení flexibility a posílení svalů, a zároveň je šetrná k vašim kloubům, nutno zmínit že je to velká zábava.

28. března - Zelený čtvrtek

Ve čtvrtek si dopřejte relaxaci v masážním křesle jen za 100 Kč. Je to skvělý způsob, jak se zbavit napětí a stresu. Masážní křeslo je ideální pro ty, kteří hledají rychlou a efektivní formu relaxace, aniž by museli opustit pohodlí termálního parku.

29. března - Velký pátek

Velký pátek je ve znamení saunových ceremonií. Od 11 do 17 hodin si můžete užít saunování pod vedením skvělého saunéra. A co je nejlepší? Je to ZDARMA! Tato jedinečná zkušenost vám nabízí nejen relaxaci, ale také možnost naučit se něco nového o saunových rituálech.

30. března - Sobotní saunování pro rodiny s dětmi

Rodinné saunování  den pro trávení času s rodinou. Děti a dospělí si mohou užít saunové ceremonie zdarma. Děti do 15 let musí být v doprovodu dospělého. Tento den přináší jedinečnou příležitost strávit kvalitní čas s rodinou a zároveň se společně odreagovat.

31. března - Prodloužené Velikonoční koupání

Prodloužené koupání v neděli nabízí možnost koupání až do 21 hodin. Užijte si den plný vodních radovánek a relaxace. Prodloužené hodiny vám dávají víc času na to, abyste si mohli užít veškeré atrakce našeho parku, aniž byste museli spěchat domů.

1. dubna - Velikonoční aqua cvičení

Náš velikonoční týden završíme s aqua cvičením. Přijďte se rozhýbat pod vedením zkušené cvičitelky, cvičení vás nabije energií! Aqua cvičení je ideální způsob, jak začít nový měsíc plní vitality a zdraví.

Velikonoční týden zkrátka nabízí spoustu možností k relaxaci a zábavě pro všechny věkové skupiny! Budeme se na Vás těšit :)

Váš TÝM TERMÁLY

48%

Provozní doba:

10.00 - 20.00

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.