Články

Permanentky pro stálé klienty se vyplatí

Myslete na své zdraví a pečujte o něj s námi v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Kupte si jednu z našich permanentek a dopřejte si pravidelnou relaxaci, odpočinek či regeneraci v termálních bazénech se slevou až 30%.


Jaký permanentní vstup si zvolit?

V termálním parku v srdci Jeseníků si můžete vybrat ze 2 typů permanentek:

  • Permanentka 3 hodiny -  ideální pro všechny klienty z blízkého okolí i aktivní seniory, kteří si chtějí dopřát zasloužený relax např. po práci, sportovních aktivitách či náročných túrách.
  • Permanentka celodenní - vhodná pro klienty z větší vzdálenosti, ale také pro všechny, kteří si chtějí užít do sytosti vodní radovánky, relaxaci či regeneraci v termálních bazénech, a tři hodiny jim k tomu určitě nestačí.

Ať už si vyberete permanentku na 3 hodinový vstup nebo na celý den, ušetříte až 30% z ceny vstupného. Ukaž více

Kde je možné permanentky zakoupit?

Permanentky můžete zakoupit osobně v recepci termálního parku TERMÁLY LOSINY. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, poradíme vám s výběrem i nákupem. Kontaktovat

Nechte vodu, ať Vás léčí

Voda je základ života. Relaxace, odpočinek a regenerační účinky při pobytu v termálních bazénech vás probudí k životu a odstraní stres a napětí. Voda povznáší i uklidňuje, poskytuje úlevu, tiší bolest. Přináší radost i zábavu a je obrovským zdrojem energie.

V termálním parku TERMÁLY LOSINY vás čeká vodní svět, který zve jak ke sportovním aktivitám a zábavě, tak i k relaxaci a odpočinku.

0%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.