THERMELOVE

V Termálních lázních Velké Losiny využíváme blahodárných účinků přírodních termálních vod také pro lázeňskou kosmetiku THERMELOVE.

Kosmetické produkty THERMELOVE si můžete koupit na recepci našich lázní nebo prostřednictvím e-shopu.

TERMÁLNÍ VODA THERMELOVE VE SPREJI TERMÁLNÍ VODA THERMELOVE VE SPREJI

Unikátní sirná termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny k péči o normální i problematickou pleť. Je vhodná při léčbě lupénky, ekzémů, akné a dalších kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Kosmetika THERMELOVE se sírouTherme Love - kosmetika

Produktová řada kosmetiky THERMELOVE se sírou pečuje o problematickou pleť. Je účinná a zároveň šetrná k pokožce se sklonem k lupénce, ekzému a akné.

Kosmetické produkty

Základní kosmetická řada THERMELOVELázeňská kosmetika Therme Love

Pečujte o svou pokožku a vlasy kosmetickými přípravky THERMELOVE s obsahem termální vody. Kosmetické produkty jsou speciálně navrženy tak, aby byly vhodné pro všechny věkové kategorie a každý typ pleti.

Kosmetické produkty

 

Produkty THERMELOVE si můžete zakoupit v prodejně přímo v areálu termálního parku TERMÁLY LOSINY, na recepcích lázeňských hotelů nebo prostřednictvím e-shopu s lázeňskou kosmetikou.

V e-shopu naleznete nejen nabídku produktů kosmetické řady THERMELOVE, ale i kosmetiky SINOVA, která využívá přírodních sirných pramenů lázní Ostrožská Nová Ves.

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.