O společnosti

Představení společnosti

ROYAL SPA je privátní řetězec lázeňských hotelů a resortů, který působí na území České republiky více než 20 let. Tvoří jej čtyři lázeňské komplexy, jeden wellness hotel a termální park ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky – Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves. Hotely ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Propagační materiály ROYAL SPA

Chcete se dozvědět více o lázeňství a wellness? Můžete si prohlédnout nebo zdarma objednat naše propagační materiály.

Nejmladší člen rodiny ROYAL SPA - TERMÁLY LOSINY

Nově se rodina hotelů ROYAL SPA rozrostla i o zcela unikátní termální park ve Velkých Losinách – TERMÁLY LOSINY. Velikostí a zaměřením je možné termální park srovnávat s proslulými rakouskými Laa an der Thaya či Gmünd. Celková plocha zastavěného areálu je 2 576 m2, velikost vodních ploch pak 1 495 m2. Maximální kapacita termálního parku TERMÁLY LOSINY je v letní sezóně okolo 1000 lidí v jednom okamžiku.

Historie lázní Velké Losiny

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny jsou jedny z nejstarších moravských lázní. Zdejší studené a termální sirné vody jsou k léčebným účelům využívány již pět století. V roce 1592 dal Jan Žerotín postavit dřevěné lázně, ty se v 17. století staly knížecími a i v dalších stoletích se těšily velkému rozkvětu. TERMÁLNÍ LÁZNĚ jsou proslulé v lázeňské léčbě neurologických onemocnění, v současnosti se věnují také bolestivým onemocněním pohybového aparátu včetně pooperačních stavů a léčbě nemocí kůže, zejména lupénky.

Získaná ocenění

Nejlepší místo pro letní dovolenou u vody Olomouckého kraje 2019

Termální park TERMÁLY LOSINY získal nejvyšší ocenění v kategorii "Místo pro letní dovolenou u vody" ve 3. ročníku soutěže "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2019".

TERMÁLY LOSINY se staly nejlepším rekreačním zařízením

Termální park byl oceněn v soutěži "Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017" a umístil se na 1. místě v kategorii "NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ".

TERMÁLY LOSINY získaly ocenění v ŘíměTERMÁLY LOSINY získaly ocenění v Římě

Evropský svaz lázní pravidelně organizuje soutěž "ESPA Innovation Awards", jejímž cílem je podpořit výměnu zkušeností, osvědčených postupů a know how v lázeňství.

Stavba roku 2016 Olomouckého kraje

TERMÁLY LOSINY získaly prvenství v soutěžní kategorii - Stavby určené k bydlení a rekreaci.

Ocenění v soutěži DestinaCZe 2016Ocenění v soutěži DestinaCZe 2016

Termální park TERMÁLY LOSINY získal v soutěži DestinaCZE 2016 prvenství v kategorii Trendy novinky 2016. Celkově se stal čtvrtou nejzajímavější atrakcí celé ČR pro rok 2016.

Spolupracujeme

KUDY Z NUDYSpolupráce s portálem KUDY Z NUDY

Spolupracujeme s turistickým portálem Kudy z nudy, kde se mimo jiné můžete dozvědět o připravovaných akcích v termálním parku nebo si naplánovat výlet do Jeseníků, Luhačovic, Moravského Slovácka nebo Mariánských Lázní.

KORUNKA POMÁHÁOBČANSKÉ SDRUŽENÍ KORUNKA POMÁHÁ

Naše společnost je dlouholetým partnerem občanského sdružení Korunka Luhačovice, které podporuje handicapované, nemocné a znevýhodněné děti ve Zlínském kraji. Od roku 2019 jsme partnerem nového spolku Korunka Velké Losiny, která je zaměřená na podporu v Olomouckém kraji.

CZECH TOURISMSpolupráce s CzechTourism

Již několik let úzce spolupracujeme s agenturou Czech Tourism, která propaguje Českou republiku doma i ve světe jako atraktivní turistickou destinaci.

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.