Recenze hostů

Podělte se s námi o vaše dojmy a zážitky z návštěvy termálního parku TERMÁLY LOSINY. Vaše nové nápady, názory i připomínky jsou pro nás impulzem pro zkvalitňování našich služeb.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

AntispamVaše recenze mohou být zveřejněny na webových stránkách termaly-losiny.cz

Co jste o nás napsali:

Příjemné prostředí, nic zde nechybí

Velikosti se sice nedá srovnávat s velkými termály, dá se ale říci, že zde nic nechybí. Prostředí je příjemné, čisto. Vynikající relax mezi lyžováním.

František Kladiva

Parádní odpočinek

Parádní koupání, odpočinek, relaxace, dnes poprvé v zimě, večer a pod hvězdami. Spokojenost.

Petra Fuzikova

Úžasná relaxace

Super, doporučuji, úžasná relaxace.

Dobromila Hamplová

Perfektní termální park

Perfektní termální park s velkým prostorem a vysokou kapacitou. I když je zde poměrně dost lidí, stále jsou v bazénech volná místa.

Ales Burian

Lázeňské bazény se sirnou termální vodou

Lázeňské bazény se sirnou termální vodou. Ideální k relaxaci a odpočinku, možnosti zábavy jsou tobogán a divoká řeka, venkovní část v zimě zavřena, ven se lze dostat jedině přes vnitřní bazén průplavem. Možnost zakoupit jídlo v baru / restauraci. Ceny příznivé, omezena kapacita návštěvníků v zimě. Doporučuji prohlédnout si i krásné okolí Velkých Losin.

Lukáš Rabel

3%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.