Recenze hostů

Podělte se s námi o vaše dojmy a zážitky z návštěvy termálního parku TERMÁLY LOSINY. Vaše nové nápady, názory i připomínky jsou pro nás impulzem pro zkvalitňování našich služeb.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

AntispamVaše recenze mohou být zveřejněny na webových stránkách termaly-losiny.cz

Co jste o nás napsali:

Co víc si přát?

Dobrý, teploučko, voda 32 až 36 st., moderní, tobogán pro děti. Vstupné 350 Kč na 3 hodiny, 550 celodenní. Co víc si přát? Bazény vně i uvnitř.

Kaya Havelkova

Nemám nic co bych vytkla

Nemám nic co bych vytkla. Cenu vstupného, ať si každý vyhodnotí sám. Kdo využije ubytování v hotelu Diana, má poloviční vstupné. Doporučuji ověřit, neboť nabídky a výhody se mohou měnit. Samotné termály fungují tak, že si návštěvníci mohou dát cokoliv k jídlu i pití v místě a nemusí mít u sebe peníze. Vše se načítá na čip, který se obdrží při vstupu a slouží zároveň jako zámek skříňky. V případě nedostatku volných skříněk ve vstupní budově...

Skoro ráj na zemi

Poprvé jsme navštívili v úterý a museli opakovat dnes, skoro ráj na zemi, jen je za peníze. :) Saunový svět je prostě super. Takže jen to občerstvení by chtělo vylepšit.

Výborný Termál

Výborné termály. Vždy tam s rodinou strávím celý den a je to paráda. Cena je sice vyšší, ale to už u těchto zařízení bývá, rodiny mají výhodnější vstupné, které se oplatí spíše na celý den. Je to zkrátka zážitek. Oceňuji profesionalitu, milé lidi. Je zde udržována čistota a to je důležité. Setkala jsem se i s organizovaným programem, což bylo milé. Občerstvení je pestré. Naprosto úžasný je prostředí saun, za mírný poplatek je vstup časově neomezený.

Rádi navštívíme znovu

Byli jsme zde již několikrát s malou holčičkou. Návštěvu si vždy moc užijeme. Teplé bazény, tobogány a teplíčko, čisto. Doporučujeme. Rádi navštívíme znovu.

Jana Hubackova

1%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.