Recenze hostů

Podělte se s námi o vaše dojmy a zážitky z návštěvy termálního parku TERMÁLY LOSINY. Vaše nové nápady, názory i připomínky jsou pro nás impulzem pro zkvalitňování našich služeb.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

AntispamVaše recenze mohou být zveřejněny na webových stránkách termaly-losiny.cz

Co jste o nás napsali:

Nádhera

Tak zde není co řešit, nádhera. Zejména musíme pochválit saunový svět, milá obsluha, parádní zázemí nápoje zdarma a hlavně všude čisto... Zažili jsme 70 procent obsazenost a nebylo to znát, zítra jdeme určitě znovu.... K tomu krásné počasí prostě pohoda.

Ladislav M.

Jezdíme pravidelně

Super relax. Před 2 lety jsem tu byl v lázních a od té doby jezdíme do Losin několikrát ročně. Doporučuji.

Roman S.

Skvělé místo pro celou rodinu

Je to tam nejlepší. Jak pro děti i miminka, tak pro dospělý.

Lucie H.

Vždy spokojen

V Termálech Velké Losiny jsem byl už několikrát, vždy, když navštívím tuto lázeňskou oblast. Jedná se o velmi pěkný areál, kde jsem byl vždy spokojen, neboť je tam k dispozici několik bazénů s možností proplavat i do venkovního bazénu. Nesmím zapomenout i na dobrý bufet, kde se dá najíst, vypít si kávu a zrelaxovat. Doporučuji, jedná se o velmi kvalitní areál pro širokou veřejnost.

J.

Všem doporučuji

Maximální spokojenost, vřele všem doporučuji !! SPA bylo nejlepší, co jsem kdy viděl. Perfektní přístup personálu.

Tomáš P.

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.