Recenze hostů

Podělte se s námi o vaše dojmy a zážitky z návštěvy termálního parku TERMÁLY LOSINY. Vaše nové nápady, názory i připomínky jsou pro nás impulzem pro zkvalitňování našich služeb.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

AntispamVaše recenze mohou být zveřejněny na webových stránkách termaly-losiny.cz

Co jste o nás napsali:

Doporučuji navštívit

Krásné Termály Losiny v naší malebné zemi, aniž byste museli cestovat až na Slovensko. Celý areál je moderní, má skvělou kuchyni a možnost stravování. Obsluha milá. Areál celkové čistý. I v zimě můžete být v horké vodě pěkně na vzduchu venku. Doporučuji navštívit.

Josef P.

Moc se nám líbilo

Dnes jsme ve Vašem therme parku stravili celý den a moc se nám líbilo. Všude čisto, personál ochotný a voda úžasná. Určitě vás co nejdříve navštívíme znovu. Přeji vám hodně úspěchů ve vaší práci.

Manželé Černí

Úžasné místo

Úžasné místo se skvělou atmosférou, úchvatné prostředí areál velice udržovaný.

Ocilery Z.

Nejkrásnější místo pro relax

Za mě jedno z krásnějších míst určených na relax. Teplá voda, hromada lehátek okolo vodních ploch. Venkovní bazény, v patře vířivka s možností výhledu do spodních bazénů. Občerstvení v areálu. Tobogán.

Markéta S.

Rádi se vrátíme

Paráda, rád se zde vrátím, syn byl nadšený z té teplé vody.

Josef B.

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.