Recenze hostů

Podělte se s námi o vaše dojmy a zážitky z návštěvy termálního parku TERMÁLY LOSINY. Vaše nové nápady, názory i připomínky jsou pro nás impulzem pro zkvalitňování našich služeb.

Poslat recenzi

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů

  

AntispamVaše recenze mohou být zveřejněny na webových stránkách termaly-losiny.cz

Co jste o nás napsali:

Milý personál a skvělý relax

Krásně si tam zarelaxujete. Je to tam parádní, skvělí, super, personál milej a usměvavej.

Aneta K.P.

Příjemný pobyt

Opravdu jsme si to tady užili a parádně jsme si odpočinuli.

Jana T.

Negativní zkušenost

Je zajímavé, že zde čtu jen pozitiva a všude jinde na netu jsou psána o těchto termálech převážně negativa...Takže má zkušenost - při příchodu do termálů - neskutečná fronta, - otevřena pouze jedna pokladna, kde paní co prodává - zároveň všem vysvětluje, kde se co nachází - takže ve frontě stojíte opravdu dlouho (nemáte si kam odložit např. kabát) takže jste totálně zpocení ...V šatnách nefunguje spousta skříněk, je zde mokro, kluzko a k dispozici pouze...

Příjemné místo pro relax

Velice příjemné. V sezóně, ať už zima nebo léto je potřeba sledovat obsazenost. Jinak moc příjemné místo k odpočinku v hezkém prostředí hor.

Jan N.

Za mě určitě navštívit!!!

Dávám 5- ti hvězdu, mají tu skvěle vše vyřešeno, alespoň z mého pohledu, voda jak venku, tak ve vnitřním bazénu parádní, člověk tu vypne a užívá si relax. Když Vám začne kručet v bříšku počínaje párkem v rohlíku konče hotovkama. Vše dostanete...navíc areál je umístěn do krásného lázeňského parku a je tak trošku odloučen od všedního ruchu a spěchu. Člověk tu má pocit jako by se tu zpomalil čas a voda ho dostatečně hodí do pohody. Takže za mě...

0%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.