Nominální hodnota

VĚNUJTE ZÁŽITEK A RELAXACI. Dopřejte svým blízkým chvíle plné odpočinku. V termálním parku TERMÁLY LOSINY si užijí nezapomenutelný zážitek.

NOMINÁLNÍ HODNOTA POUKAZU

  • 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Dárkové šeky je možné uplatnit ve všech hotelech ROYAL SPA.
  • Platnost šeku je 1 rok od data vydání.
  • Šek lze vybrat pouze jednorázově v plné výši (nevyčerpaná hodnota šeku se nevrací).

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÝCH ŠEKŮ

Položky označené * jsou povinné.

Výběr hodnoty a počtu dárkových šeků:

Kontaktní a fakturační údaje:

Jinou doručovací adresu uveďte prosím do poznámky.

 

 

Přihlášením k odběru novinek a obchodních nabídek souhlasím s tím, že pro tento účel bude společnost Lázně Velké Losiny, s. r. o., Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny, IČ: 28561813 po dobu 10 let zpracovávat údaje o mém jménu, příjmení a e-mailové adrese. Svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na marketing@lazne-losiny.cz.
Informace o zpracování osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

  

Antispam

JAKÝ TYP PLATBY A PŘEVZETÍ SI VYBRAT?

  1. BANKOVNÍ PŘEVOD - bude Vám sdělen variabilní symbol a číslo účtu (účet vedený u MONETA Money Bank, a.s.). Poté, co obdržíme platbu, odešleme Vám šek doporučeně Českou poštou (cena bude navýšena o 50 Kč).
  2. DOBÍRKA - tento typ platby / převzetí doporučujeme, pokud dárkové šeky potřebujete co nejdříve. Zaplatíte v okamžiku převzetí od České pošty částku navýšenou o 80 Kč.
  3. Osobní převzetí - platba hotově nebo platební kartou na recepci v kterémkoliv hotelu ROYAL SPA nebo v pražské kanceláři (platba pouze hotově) - kontakty.
0%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.