Články

Z lyží rovnou do termálního parku? A proč ne!

Milujete lyžování a zimní pohodu na zasněžených kopcích? A co zážitek umocnit dokonalou relaxací? Vřele Vám doporučujeme objednat si zimní pobyt ve Wellness hotelu DIANA a spojit relax s lyžováním!


Lázně nejen k léčení

Pokud máte dojem, že pobyty v lázních jsou určeny především lidem, kteří se potřebují zotavit ze svých nemocí, mýlíte se. TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny a Wellness hotel DIANA v podhůří Jeseníků lákají na neodolatelné wellness a lyžařské balíčky za skvělé ceny. V zimních měsících je Wellness hotel DIANA určen především rodinám s dětmi, kteří si chtějí zimy na horách skutečně užít. Užijte si zimní radovánky na zasněžených jesenických stráních a následně se zahřejte v unikátním termálním parku TERMÁLY LOSINY.

Náš TIP na zimní dovolenou ve Wellness hotelu DIANA - Lyžařský pobyt.

Termální voda je ideální relax po lyžování

Termální voda ve Velkých Losinách patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci. Koupání v bazénu s termální vodou o teplotě okolo 36 °C, tak může sloužit i jako báječná prevence před nežádoucím namožením svalů při lyžování na sjezdovce nebo výletu na běžkách. 

4%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.