Články

Jarní prázdniny v termálním parku v srdci Jeseníků

Jarní prázdniny jsou tady co nevidět. Už jste přemýšleli, kam s dětmi vyrazíte? Pokud jste vyznavači zimních radovánek, relaxace a Vaše děti milují řádění v bazénu, přijeďte do termálního parku TERMÁLY LOSINY. Děti si užijí hory zábavy ve vodě a vy si odpočinete a načerpáte novou energii.


Z lyží rovnou do Termálů

Co příjemnějšího může být, než pořádná lyžovačka na svazích nejkrásnějších hor v ČR – Jeseníkách. Snad už jen návštěva unikátního termálního parku TERMÁLY LOSINY, kde prohřejete své prokřehlé tělo, uvolníte namožené a unavené svaly v termálních bazénech nebo ve čtyřech typech saun.

I děti si potřebují odpočinout od sezení ve školních lavicích. Dopřejte jim nezapomenutelné zážitky návštěvou termálního parku v srdci Jeseníků, kde si užijí báječné chvíle ve vodě či na vodních atrakcích, vyčistí svoji mysl a udělají něco pro své zdraví.

Užijte si jarní prázdniny plné koupání a relaxace

Nejen pohyb, ale i relaxaceblahodárné účinky na náš organismus. Dopřejte si královské hýčkání při jedné z masáží, koupání v termálních bazénech, pohybové aktivity ve vodě nebo si návštěvu zpestřete efektivním saunováním.

Ubytujte se ve Wellness hotelu DIANA

Velké Losiny jsou ideálním místem pro strávení nezapomenutelné rodinné dovolené. Využijte slevy a bonusy při ubytování ve Wellness hotelu DIANA, který je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Rodiče si užijí ten pravý wellness odpočinek plný relaxačních procedur a děti se mohou těšit na zábavu v dětském koutku, v bazénu s chrličem nebo při squashi či stolním tenise.

NÁŠ TIP NA RODINNOU DOVOLENOU - Lyžařský pobyt

Ubytování hosté získají 50% slevu na vstup do termálního parku TERMÁLY LOSINY.

 

4%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.