Články

Užijte si v létě každý pátek saunování s 50% slevou

Od 3.7.2020 do 31.8.2020 je saunový svět otevřen každý pátek, sobotu a neděli od 11.00 do 19.00 hod. Proč se saunovat v létě, když je vaše tělo nadmíru prohřáté? Zejména v letních měsících je náš organismus vystavován vysokým teplotám i teplotním rozdílům, které mají vliv na naše zdraví. Udělejte něco pro své zdraví a navštivte sauny v termálním parku TERMÁLY LOSINY, kde se můžete saunovat každý pátek s 50% slevou.


Finská sauna je dočasně mimo provoz!

Po dobu vyřazení finské sauny z provozu poskytujeme v So a Ne slevu 20% na vstupném.

Saunový svět v termálním parku

V termálním parku TERMÁLY LOSINY si můžete vybrat ze 4 typů saun - finská, parní, solná a aromatická. Dopřejte si příjemné ochlazení v ledové komoře, ochlazovacím vědrem nebo ve sprše. Odpočinek najdete v relaxačních tepidáriích SVĚTLO a TMA.

Sleva 50% na vstup do saun každý pátek :

  • v termínu od 3. 7. – 31.8. 2020
  • vstupné do saun je možné zakoupit pouze v kombinaci se vstupem do bazénů
  • provozní doba saun od 11.00 do 19.00 hod.

Saunování i v létě vám prospěje. Víte čím?

Letním saunováním zvyšujete odolnost svého těla vůči teplotním změnám, zbavíte tělo toxinů a také posilujete samotnou termoregulační schopnost organismu:

  • vaše tělo dokáže lépe reagovat na vyšší teploty,
  • není tak náchylné k onemocněním (nachlazení, bolest v krku, angína) způsobených přechody z tepla do klimatizovaných prostor,
  • méně se potíte.

Pokud jste v létě náchylní na sluníčko, často se spálíte, pravidelným saunováním zmírníte přecitlivělost pokožky a dodáte ji potřebnou regeneraci i hydrataci.

Pravidelné návštěvy sauny (ideálně 1x týdně po celý rok) zvyšují blahodárný účinek saunování na naše zdraví i kondici. Vaše tělo si lépe poradí s vysokými teplotami i teplotními rozdíly a bude odolnější vůči škodlivým vlivům. Proto nepřestávejte se saunováním s příchodem krásného počasí.

29%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.