Články

Zažijte večerní koupání v Termálech

Nenechte si ujít jedinečný a výjimečný zážitek v termálním parku v srdci Jeseníků. Přijeďte k nám se svými blízkými v sobotu 9. listopadu 2019 a dopřejte si nezapomenutelný večer od 20.30 do 23.00 hodin, při kterém si odpočinete a načerpáte novou energii.

Tlumená světla, svíčky, relaxační hudba, bohaté občerstvenípříjemná atmosféra, relaxace pod rukama certifikovaných terapeutek z Indonésie, koupáníbazénech napouštěných přírodní termální vodouteplotou okolo 33°C, posílení imunity ve 4 typech saun a mnoho dalšího...  U toho prostě nesmíte chybět!

Nutné zakoupit si vstupenku na večerní koupání v předprodeji

Užijte si večerní koupání plné relaxace, zážitků a dobrého jídla v sobotu 9. 11. 2019 od 20.30 - 23.00 hodin v termálním parku TERMÁLY LOSINY.

Vstupné na večerní koupání za cenu 450 Kč / osoba zahrnuje:
  • vstup do termálního parku
  • vstup do saun
  • ochutnávku jávských nebo klasických masáží (probíhající v horní části u bazénů)
  • studené občerstvení formou rautu od 21.00 - 22.00 hodin
  • welcome drink

* Pro ubytované klientyTERMÁLNÍCH LÁZNÍCH Velké LosinyWellness hotelu DIANA je cena vstupného na večerní koupání 390 Kč / osoba.

Vstupenky můžete zakoupit pouze předem:

* Z kapacitních důvodů může být předprodej vstupenek ukončen dříve než v uvedených termínech.

Z vnitřního areálu můžete také proplavat do venkovního prostoru. Není nic krásnějšího než pozorovat noční oblohu v bazénech napouštěných přírodní termální vodou.

POZOR! Z důvodu konání večerního koupání bude termální park TERMÁLY LOSINY dne 9. 11. 2019 uzavřen pro veřejnost již v 19.30 hodin.

1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.