Články

Od října uzavíráme venkovní areál

Vážení příznivci termálního parku, teplé dny se s námi pomalu, ale jistě loučí. Od 1. října uzavíráme venkovní areál termálního parku v srdci Jeseníků.

Do neděle 29. 9. 2019 si můžete užít poslední letošní koupání ve venkovních bazénech napouštěných přírodní termální vodou.

Od 1. října bude v provozu pouze vnitřní část termálního parku s pěti termálními bazény. Venkovní areál pro Vás opět otevřeme příští rok na jaře.

Venkovní průplavový bazén otevřen celoročně

Venkovní průplavový bazén se pro Vás stane dokonalým místemodpočinku. Proplavete do něj plynule z vnitřního bazénu a rozhodně se nemusíte bát, že by Vám v něm byla zima. Stejně jako vnitřní bazény, i tento průplavový je napouštěn ze stejného vodního zdroje, takže se v něm pěkně ohřejete.

Děkujeme za báječnou letní sezónu 2019

Termální park TERMÁLY LOSINY je vyhledávaným místem pro odpočinek, relaxaci i zábavu všemi věkovými kategoriemi, v letním období zejména rodinami s dětmi, jejichž zájem se rok od roku zvyšuje. Léto v termálním parku bylo opravdu nabité. Společně jsme si užili bohatý letní program plný koupání, zábavy a zážitků. My vám tímto děkujeme za vaši báječnou přízeň, které si velice vážíme a už teď se těšíme na další letní sezónu 2020!

Chcete být informováni o dění v termálním parku?

Sledujte naše stránky nebo se zaregistrujte, pravidelně vás budeme informovat o všech novinkách a chystaných akcí.

   

Antispam

1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.