Články

Termální park navštívily děti z Dětského centra Ostrůvek

Termální park TERMÁLY LOSINY v neděli navštívily děti z Dětského centra Ostrůvek v doprovodu s dobrovolníky z Maltézské pomoci centra Šumperk. Děti odjížděly spokojené a šťastné a my jsme rádi, že jsme mohli být součástí této radosti.


Návštěvu termálního parku si všechny děti náramně užívaly. Pod dohledem vychovatelek plavaly v bazénech a skotačily na vodních atrakcích. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli pomoct jim prožít krásné chvíle a zážitky, které jim vykouzlily úsměv na tváři.

Jak si děti návštěvu TERMÁLŮ LOSINY užily nám sdělila koordinátorka Šumperského centra Maltézské pomoci Bc. Michaela Krejčí:

"Dne 3.11. 2019 jsme s dětmi z Dětského centra Ostrůvek a s dobrovolníky z Maltézské pomoci již po několikáté navštívili TERMÁLY LOSINY, kde si děti vyhrají ve velkém množství bazénů. Výlet je velmi oblíbený, protože i ve špatném počasí je možné si užít vodu ve vnitřních bazénech. Děti se radovaly hlavně z tobogánu, různých pramenů a trysek, my dospělí jsme byli rádi za teplou vodu v bazénech. Výletu se zúčastnili 4 dobrovolníci, koordinátorka dobrovolníků, jedna zdravotní sestra a 3 děti z Dětského centra Ostrůvek. Děkujeme Termálnímu parku TERMÁLY LOSINY za velmi milý přístup a možnost výlet s dětmi zrealizovat."

 

74%

VODNÍ SVĚT:

13.00 - 21.00 hod.