Články

TERMÁLY LOSINY jsou od 23.6.2020 opět otevřeny bez omezení

TERMÁLY LOSINY jsou opět otevřeny bez roušek a bez omezení kapacity. Koronavirová opatření vydaná vládou ČR se postupně uvolňují a nyní si můžete pobyt v termálním parku TERMÁLY LOSINY užít naplno.


Termální park TERMÁLY LOSINY je od 23.6.2020 otevřen bez omezení.

Od úterý 23. června termální park TERMÁLY LOSINY je otevřen bez omezení kapacity. Již není nutné nosit roušku venku, ani uvnitř areálu. V provozu jsou pro návštěvníky venkovní i vnitřní šatny a také dětský koutek. Restaurace je v provozu po celý den. V nabídce nebude chybět mimo jiné denní menu, nebo zeleninové saláty. Všechny vodní atrakce včetně divoké vody jsou spuštěny bez omezení.

Letní program a saunování

Do odvolání zůstává mimo provoz saunový svět, který plánujeme otevřít o víkendech v období letních prázdnin. Na léto jsme si pro vás připravili bohatý animační program pro děti a dospělí se mohou těšit na oblíbené letní tematické dny jako je pravidelné cvičení ve vodě, nebo zvýhodněná cena masáží.

Platnost všech zakoupených dárkových poukazů a dárkových šeků byla prodloužena do konce roku 2020. Poté nebude již možné zakoupené poukazy a šeky dále prodlužovat!

Těšíme se na vás.

37%

VODNÍ SVĚT:

9.00 - 21.00 hod.