Články

TERMÁLY LOSINY SLAVÍ 5 LET

Termální park za minulý rok přivítal rekordních 240 000 návštěvníků z České republiky i zahraničí a za období 5 let od otevření parku jich tak bylo už více než 1 milion. Oslavte společně s námi pětileté výročí.


V TERMÁLECH se stále něco děje

Termální park je nejen oázou klidu a relaxace, ale také místem, kde se dobře pobavíte a můžete udělat i něco pro své zdraví.

Celoročně pro vás připravujeme kalendář akcí plný slev, bonusů a cvičení ve vodě, v rámci  kterého si na své přijdou senioři, milovníci saunování, ale také ubytovaní hosté v našem lázeňském resortu Termální lázně Velké Losiny.

Rodiny s dětmi se mohou těšit na pestrý letní program plný animací, cvičení ve vodě i na suchu, herních stanovišť s úkoly, soutěží o ceny a řádění s našim maskotem TERMÍKEM.

LETNÍ DÁRKY pro naše návštěvníky

K narozeninám patří také dárky. Proto jsme si pro vás připravili několik dárečků v období od 1. 7. do 31. 8. 2020 (vyjma 5. a 6. 7. 2020), které vás zcela určitě potěší.

50% sleva do saun a páry

Pro návštěvníky a milovníky saun otevíráme každý pátek, sobotu a neděli všechny sauny a páry. Vstupné do saun je možné zakoupit pouze v kombinaci se vstupem do bazénů. Jako dárek od nás získáte 50% slevu každý pátek na vstupné do saun.

Relaxace na maximum

K pořádné dávce relaxace patří také masáže a my Vám jako dárek prodloužíme o 1 celou hodinu navíc zdarma pobyt v termálním parku.

Pokud si objednáte minimálně 20. minutovou masáž, prodloužíme vám pobyt v termálním parku o 1 celou hodinu navíc. Pokud si zakoupíte rodinné vstupné a objednáte si minimálně hodinovou masáž, nebo dvě 20. minutové masáže, prodloužíme vám pobyt v termálním parku pro celou rodinu o jednu hodinu.

Přidali jsme Vám 15 minut navíc

Upravili jsme pro vás časy 2 a 3 hodinových vstupů. Každému návštěvníkovi připíšeme 15 minut navíc na převlečení.

Oblíbené letní tematické dny v Termálech

Slavit budeme celé prázdniny od 1. července až do 30. srpna 2020. Každé úterý až neděli si navíc můžete užít pestré dny plné zábavy, relaxace či bonusů. Těšit se můžete např. na animační programy pro děti, aqua cvičení, jógu, zvýhodněnou cenu masáží či nápojů pro děti i dospělé. Sledujte naše webové stránky nebo facebook, kde Vás budeme informovat o přesném programu letních tematických dnů.

VÝZNAMNÁ OCENĚNÍ PRO TERMÁLNÍ PARK

Termální park ve Velkých Losinách posbíral řadu významných ocenění v České republice i zahraničí. Oceňují ho jak spokojení návštěvníci, tak i odborníci.
Věříme, že tímto to rozhodně nekončí a budeme i nadále vytvářet spokojený úsměv  našim návštěvníkům.

  • Destina CZe 2016 prvenství v kategorii TRENDY NOVINKY
  • Stavba roku 2016 Olomouckého kraje STAVBY URČENÉ K BYDLENÍ A REKREACI
  • "ESPA Innovation Awards" AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PREVENCI ZDRAVÍ prostřednictvím "well-being" pojetí
  • Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2017 prvenství v kategorii NEJLEPŠÍ REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ
  • Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje 2019 prvenství v kategorii MÍSTO PRO LETNÍ DOVOLENOU U VODY

Přijďte a prožijte s námi léto. Těšíme se na Vás.

0%

VODNÍ SVĚT:

zavřeno hod.