Články

TERMÁLY LOSINY mezi nejnavštěvovanějšími místy Olomouckého kraje

Termální park TERMÁLY LOSINY byl oceněn jako "2. nejnavštěvovanější místo Olomouckého kraje roku 2020".


TERMÁLY LOSINY se řadí na 2. místo nejnavštěvovanejšího turistického cíle Olomouckého kraje.

V průzkumu agentury CzechTourism se termální park TERMÁLY LOSINY zařadili za rok 2020 na 2. nejnavštěvovanější místo našeho kraje.

Park si polepšil o jednu příčku z roku 2019, kdy skončil na třetím místě a to i přes situaci, že kvůli vládním nařízením byl park uzavřen více, jako 300 dnů od začátku pandemie.

Park bodoval i v kategorii zábavních turistických cílů

Skvělým umístěním se TERMÁLY LOSINY mohou pyšnit i v kategorii zábavních cílů, kde park skončil na 8. místě z celé České republiky.

Poděkování patří nejen našim skvělým klientům, kteří nás v předchozím roce navštívili, ale i skvělému personálu, bez kterého by park nemohl fungovat. Doufáme, že o Vaši přízeň nepřijdeme a budete se k nám pravidelně vracet.

Proč právě TERMÁLY LOSINY?

Termální park je skvělým místem pro všechny. Relaxaci si u nás užijí rodiče i senioři, děti si u nás užijí maximum zábavy. Pro maximální komfort poskytujeme  zvýhodněné rodinné vstupné i vstupné pro studenty a seniory. Ukaž ceníky

Součástí termálního parku je i relaxační zóna, která odpočine duši i tělu. Pro náročnější klienty poskytujeme masáže a saunový svět

V případě, že si chcete užít dovolenou v krásném prostředí Velkých Losin, ubytovat se je možné v našem Wellness hotelu Diana, který poskytuje pro klienty hned několik typů pobytů.

Velké Losiny se mohou pyšnit krásnou přírodou hned pod druhou nejvyšší horou ČR. Je možné si naplánovat nejenom pobyt v termálním parku, ale i výlety po okolí a užít si horský vzduch a klid.

 

TÝM TERMÁLY LOSINY děkuje za krásné ocenění našim věrným klientům a těšíme se na vaši další návštěvu.

 

 

0%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 20.00 hod.