Články

Jávské masáže

Zažijte neodolatelný únik do světa Jávy a objevte tajemství jávských masáží! V našem novém článku se dozvíte o tom, jak tyto tradiční terapeutické techniky z ostrova Jáva v Indonésii nabízejí dokonalou relaxaci a obnovu těla. Od hlubokých pohybů a harmonizace svalů při jávské masáži po intenzivní terapii s tlakovými body při Sumatra masáži – odpočiňte si od každodenního stresu a objevte novou dimenzi pohody. Uvolnění a obnova těla na Vás čekají v Termálech Losiny!


Jávské masáže jsou tradičním způsobem relaxace a terapie v Jávě, což je ostrov v Indonésii. Tyto masáže se vyznačují hlubokým působením na tělo a uměním kombinovat různé techniky pro dosažení harmonie a rovnováhy v těle. V termálním parku ve Velkých Losinách si návštěvníci mohou vychutnat několik různých druhů jávských masáží, každá s jiným zaměřením a technikami.

 

 Jávská masáž je základním druhem našeho seznamu masáží. Masérky používají dlouhé, plynulé tahy, které pomáhají uvolnit napětí ve svalstvu a zlepšit cirkulaci krve. Tato masáž se také soustředí na tlakové body, které jsou spojené s různými orgány v těle, což napomáhá detoxikaci a posílení imunitního systému.

 Sumatra masáž je intenzivnější než jávská masáž a zaměřuje se na svaly v oblasti zad, ramen a krku. Masér používá hlubší tlak a méně plynulé pohyby, aby uvolnil napětí a zlepšil průtok krve v této oblasti těla. Jelikož se tato masáž zaměřuje na svaly v oblasti zad, ramen a krku, je vhodná pro osoby trpící napětím v těchto oblastech těla, často způsobeným sezením v zaměstnání, nebo nevhodným držením těla.

 Borneo masáž se zaměřuje na uvolnění a regeneraci svalů dolních končetin. Masér používá techniku hlazení, protahování a tlaku na specifické body v oblasti nohou a nohavic, což pomáhá zlepšit průtok krve a uvolnit napětí.

 Havajská masáž, také známá jako lomi lomi, je celotělovou masáží, která používá techniky, které připomínají pohyb oceánu. Masér používá ruce, lokty a předloktí k vyvolání pocitu pohybu vln a poskytuje tak hlubokou relaxaci a uvolnění napětí.

 Reflexologie nohou se zaměřuje na tlakové body na nohách, které jsou spojené s různými nervy a orgány v těle. Masérky používají tlak na tyto body, který stimuluje tělo a podporuje jeho přirozené hojení.

 Thajská olejová masáž používá speciální směs olejů a esenciálních olejů k uvolnění svalů a odstranění napětí. Masér používá kombinaci tahů a tlaku na různé části těla, což pomáhá k uvolnění blokované energie a zlepšení průtoku krve. Tato masáž také zahrnuje protahování svalů a kloubů, což pomáhá zlepšit flexibilitu a pohyblivost těla.

 

Jávské masáže mají bohatou historii, která sahá až do doby před více než 2000 lety, kdy byly používány jako součást tradiční medicíny v Jávě a dalších částech jihovýchodní Asie. Masáže se vyvíjely spolu s jinými terapeutickými technikami a byly používány k léčbě různých nemocí, k prevenci a posílení imunitního systému a k uvolnění napětí a stresu v těle. V dnešní době jsou jávské masáže populární po celém světě a jsou součástí nabídky mnoha wellness center a lázní. V termálním parku ve Velkých Losinách mohou návštěvníci zažít autentickou jávskou masáž v příjemném prostředí, velkou výhodou je velký výběr možností na jednom místě, bez potřeby cestování pro okušení těchto exotických masáží. Naše masérky také používají přírodní oleje a esence, které posilují účinek masáže.

 

 

39%

Provozní doba:

10.00 - 20.00

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.