OSLAVTE KONEC ŠKOLNÍHO ROKU U NÁS!

OSLAVTE KONEC ŠKOLNÍHO ROKU U NÁS!

Milé rodiny,

blíží se konec školního roku a my bychom vás rádi pozvali k oslavě této významné události u nás v Termálech Velké Losiny! Připravili jsme pro vás speciální akci, která se bude konat 28. června, a věříme, že si ji užijete stejně jako my.

Speciální akce pro děti

Každé dítě, které navštíví naše termály, dostane 50% slevu na vstupné! A to není vše! Děti, které přinesou své vysvědčení s vyznamenáním, mají vstup za pouhou 1 Kč! Stačí ukázat potvrzení, ať už fyzicky nebo digitálně.

Proč přijít do Termálů Velké Losiny?

Termály Velké Losiny jsou ideálním místem pro rodinnou zábavu a odpočinek. Nabízíme krásné a bezpečné prostředí, kde si můžete užít den plný radosti a relaxace. Naše termální bazény a wellness procedury jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby všech věkových kategorií.

Jak se připravit?

Nezapomeňte přinést vysvědčení vašich dětí! Pokud vaše dítě získalo vyznamenání, ukažte nám jeho vysvědčení buď fyzicky, nebo digitálně, a získá vstup za 1 Kč. Těšíme se na vaši návštěvu a společně oslavíme úspěchy vašich dětí.

Těšíme se na Vás!

Přijďte oslavit konec školního roku s námi v Termálech Velké Losiny. Užívejte si slunečný den, relaxujte a radujte se s celou rodinou. Těšíme se, že s vámi budeme sdílet tento jedinečný okamžik.

 

Váš Tým TERMÁLY