VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

JARNÍ VEČERNÍ KOUPÁNÍ

Čeká nás první jarní večerní koupání, a to již 20.04.2024! Na co se můžete těšit, jak a za kolik koupit vstupenku najdete v tomto článku!

PŘI VSTUPU PROSÍME ZÁKAZNÍKY O PŘEDLOŽENÍ...

VELIKONOCE 2024

Blíží se nám Velikonoční týden na termálním parku ve Velkých Losinách! Objevte zábavu a relax během tohoto tradičního týdne, rozvrh týdne najdete v tomto článku!

PF-2024

Milí návštěvníci TERMÁLNÍHO PARKU s koncem letošního roku 2023 chceme vyjádřit upřímnou vděčnost všem našim skvělým návštěvníkům. Vaše věrnost pro nás znamená mnoho, a proto...

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání novinek? Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.

   

38%

Provozní doba:

10.00 - 20.00

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.