VÍTAJÍ VÁS
TERMÁLY LOSINY

Nechte vodu, ať vás léčí.
Dovolte doteku, ať vás uzdravuje.
Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou.
Naučte se uvolnit mysl.
Relaxujte se svou rodinou.

 

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte.

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

 

CO JE U NÁS NOVÉHO?

Pozitivní účinky saunování na naše zdraví

Saunování patří k ideálnímu způsobu relaxace a uvolnění. Kromě toho má saunování blahodárný vliv na prevenci našeho zdraví. Posiluje náš imunitní systém a zbavuje tělo od toxinů.

Zažijte velikonoční týden plný zábavy a relaxace

Za chvíli jsou tu VELIKONOCE. Nemáte ještě plány? Přijeďte do Velkých Losin a užijte si svátky jara v termálním parku TERMÁLY LOSINY od 7.  – 13. dubna 2020. Čeká Vás pestrý program...

Permanentky pro stálé klienty se vyplatí

Myslete na své zdraví a pečujte o něj s námi v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Kupte si jednu z našich permanentek a dopřejte si pravidelnou relaxaci, odpočinek či regeneraci v termálních...

Archiv aktualit

NEWSLETTER

Máte zájem o zasílání novinek? Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.

   

Antispam

KALENDÁŘ AKCÍ

<< <  Únor 2021  > >>
12345678910111213141516171819202122232425262728
1%

VODNÍ SVĚT:

10.00 - 21.00 hod.